שבוע לא קל עובר על הזמר רובין ת'יק כשביום שלישי איבד במפתיע את אביו, השחקן אלן ת'יק שנפטר מהתקף לב, ועכשיו גם הצמודה הצעירה שלו מוצאת את עצמה  מככבת בכותרות בנסיבות מדאיגות.

 

אפריל לאב גירי בת ה-21, בילתה לאחרונה עם ת'יק על יאכטה מפוארת בחופשה מפנקת. במקום שהנוף והיאכטה יהיו אלה שינקרו לעוקביה באינסטגרם את העיניים, הייתה זו דווקא פיגורת השלד שלה שהכאיבה להם בקרניות.

אין תמונה
מראה מדאיג. אפריל לאב

תמונות הביקיני הקטנטן שהעלתה חשפו עצמות בולטות ורגליים דקיקות, במה שלחלוטין נראה כמו מראה שלא מבשר על מצב תקין מבחינה בריאותית. גיר מצידה אולי חשבה שהכיתוב: "שמישהו יאכיל אותי כבר בהמבורגר" שצירפה לתמונות משעשע, אך חבריה ממש לא חושבים כמוה.


"החברים שלה מאד מודאגים", חשף מקור המקורב אליה והוסיף כי ת'יק אוהב את המראה של גירי והיא עושה הכל כדי לרצות אותו. "היא לא מקשיבה לאף אחד ורק עסוקה בלהיות מושלמת עבור רובין. היא התחילה להיות ככה מאז שהם יחד". הזוגיות הזו שינתה אותה".

אין תמונה
"היא לא מקשיבה לאף אחד""היא יודעת שהחברים והמשפחה שלה מודעים לזה שהיא לא אוכלת כמו שצריך וכבר ירדה כמה מידות בבגדים בחודשים האחרונים. הרבה אנשים משוכנעים שהיא צריכה לקבל עזרה".

אין תמונה
רק בריאות

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם