אם דודו אהרון חושב שקשה עם אמא שלו, הוא צריך לנסות לעשות לייף סוופינג ליום אחד עם בתה הבכורה של מדונה, לורדס ליאון בת ה-19.

אחרי חודשים בהם לורדס נאלצה לנהוג כמבוגר האחראי במשפחתה, בזמן שאמה, אביה החורג לשעבר גאי ריצ'י ואחיה רוקו משחקים בקרב משמורת מכוער שלווה בסשן התחרפנויות פומביות מצד מדונה, כנראה שהלחץ הצליח להכניע גם את נפשה הרכה של לורדס.

היורשת הבכורה של מדונה נצפתה מסתובבת בסוף השבוע האחרון ברחובות ניו יורק, כשהיא מציגה מבט קודר ועצוב במיוחד, שהתדרדר בשלב מאוחר יותר להתקף בכי של ממש שלווה גם בהתפרצות על הצלמים שהריחו הזדמנות מצוינת לאייטם.


"היא עוברת תקופה לא קלה עכשיו", סיפרו מקורות המקורבים למדונה. לורדס, שעומדת להתחיל בקרוב את שנתה השנייה באוניברסיטת מישיגן, נמצאת בחודשים האחרונים בניו יורק במה שהיה אמור להיות זמן איכות עם אמה, אך בגלל הבלאגן המשפטי עם אחיה, מוצאת את עצמה מבלה לבדה רוב הזמן.

"היא מרגישה נורא לבד בעיר מאז שהגיעה לפה לקיץ. היא מאד קרובה לאמא שלה, והייתה חלק מהותי מאד במציאת פתרון לכל התסבוכת עם אחיה", סיפרו המקורות והוסיפו שלורדס מתקשה מאד לסמוך על אנשים ויש לה מעט מאד חברים אמיתיים מלבד אמה".

 

לורדס
היי, בר רפאלי עשתה את זה קודם

לורדס
לפחות את נראית מעולה בזמן שאת מאבדת את זה? משהו?

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם