סורי הילארי קלינטון, אבל הזמן שהוקצב לך לדמעות ולצרחות הגיע לסיומו מוקדם מהצפוי, ומישהי אחרת כבר גונבת לך את הרעם בכל הקשור ליבבות: דרים רנה קרדשיאן, הבת הבכורה של רוב קרדשיאן ובלאק צ'יינה.

היורשת לממלכת הסלפי, תוספות השיער והדרמה המוגזמת נולדה היום (יום ה') בניתוח קיסרי שנקבע מראש ונערך בבית החולים האהוב על הסלביות בביצה, סידרס סיני בלוס אנג'לס.

באופן טבעי לפרינססה, חלומית הקטנה (אחותו למחצה של קינג קיירו בן הארבע, בנה של צ'יינה ממערכת היחסים שלה עם טייגה) שנולדה במשקל 3.331 ק"ג (לא כולל פילטר) לא באה לאוויר העולם בסתם עוד חדר לידה פשוט, אלא בסוויטה מלכותית דומה לזו בו נולד בן דודה סיינט (בנם של קים וקניה) שעלותה כ-4000$ ללילה.

למרות שההורים הטריים צ'יינה (28) ורוב (29) תכננו לתעד את הלידה לתוכנית הריאליטי שלהם, פרוטוקול בית החולים אסר על צילום הלידה עצמה ולכן ככל הנראה נאלץ להסתפק בתיעוד ההתרגשות של הלפני והאחרי.

"היא מהממת ויש לה המון שיער", הלשין מקור לאתר E!. בחדר הלידה במקרה ותהיתם נכחו מלבד האב והאם הטריים, אימה של צ'יינה טוקיו, קורי גאמבל וכמובן קריס ג'נר שדאגה לפי השמועות לשכור צוות אבטחה חסון שיימנע מצלמי הפפראצי לתעד את הרכה הנולדת.

ועכשיו נותר רק לפתוח את בורסת ההימורים: את פניה של איזו וונדר בייבי נזכה לראות קודם: דרים קרדשיאן או ליב עזרא?