הגילוי על הבת הסודית של כריס בראון, שנולדה לו לפני תשעה חודשים מיחסיו (הידידותיים בלבד, כך על פי הדיווחים) עם דוגמנית בשם ניה, ללא ספק הותיר אותנו בשוק קל.

אבל מי שבאמת צריכות להתמודד עם הבשורה הן חברתו לשעבר של בראון, ריהאנה, וחברתו הנוכחית – לפחות עד כה – הדוגמנית קארוצ'ה טראן.

טראן לא המתינה זמן רב עד שצייצה בטוויטר שהיא ובראון שוב סגרו את הבסטה, הפעם ביוזמתה. "תקשיבו. יש גבול למה שאפשר לסבול", כתבה. "בהצלחה לכריס ולמשפחה שלו. בלי דרמת תינוקות בשבילי".

עוד ב-mako סלבס:

אבל דווקא האקסית המיתולוגית והמוכה של כריס, ריהאנה, הפתיעה בתגובה בוגרת ולא אופיינית. מקורות סיפרו לאתר "הוליווד לייף" כי "ריהאנה היתה המומה וקראה את הכתבה ארבע פעמים לפני שזה ממש שקע. אבל קודם כל, אם הסיפור נכון, כריס יהיה אבא טוב וידאג לבתו הקטנה. זו אחריות גדולה ומשהו שדורש הרבה עבודה, אנרגיה ואהבה. היא מאחלת לו רק טוב בפרק החדש והחשוב הזה בחייו".

כנראה שהעובדה שרירי מתחזקת מערכת יחסים רומנטית עם ליאונרדו דיקפריו, עזרה לה להתמודד עם החדשות המפתיעות הללו. "ריהאנה עברה הכל עם כריס", הוסיף המקור. "זה מצב שבו נשים מסוימות יתחרפנו ויעשו משהו טיפשי. היא מודה על כל מה שמסביבה שהיא כבר לא במקום הזה".

ריהאנה וכריס בראון (צילום: Scott Gries, GettyImages IL)
ריהאנה ובראון בימים ההם | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

ריהאנה וליאונרדו דיקפריו בתמונה משותפת (צילום: Splashnews, splash news)
הסיבה שהיא לקחה את זה כל כך טוב? רירי עם דיקפריו | צילום: Splashnews, splash news

כריס בראון וקארוצ'ה  (צילום: Imeh Akpanudosen, GettyImages IL)
אשכרה זרקה אותו בטוויטר. קארוצ'ה וכריס | צילום: Imeh Akpanudosen, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +