אחרי חופשה ארוכה שלקחה מהמופע הקבוע שלה בלאס וגאס, סלין דיון (47) חוזרת לבמה. בראיון ל"יואסאיי טודיי" חשפה הזמרת הקנדית, שהחליטה לקחת הפסקה כדי לתמוך בבעלה רנה אנג'ליל במאבקו בסרטן הוושט, את ההחלטה לחזור ולהופיע.

"העבודה הכי גדולה שלי היתה לומר לבעלי, אנחנו בסדר. אני אדאג לילדינו. אתה תצפה בנו ממקום אחר", אמרה דיון בראיון על אנג'ליל (73), מנהלה לשעבר ואבי שלושת ילדיהם.

היא סיפרה כי היא מנסה להיות חזקה עבורו, אבל לא תמיד זה מה שהוא צריך. "לעיתים הוא רוצה קצת יותר מגישה חיובית, לפעמים הוא פשוט שאכנס איתו למקומות הללו. אני אומרת לו: 'אתה מפחד? אני מבינה. דבר איתי על זה'. ורנה אומר לי  'אני רוצה למות בזרועותייך'. אוקיי, בסדר, אני אהיה שם. אתה תמות בזרועותיי", סיפרה בראיון המרגש.

עוד ב-mako סלבס:

"כשאת רואה מישהו שנלחם כל כך חזק, זה משפיע עלייך", הוסיפה סלין, שנשואה לאנג'ליל מאז 1994. "יש לך שתי ברירות – את יכולה להביט בבעלך החולה בחוסר אונים, או להביט בבעלך החולה ולומר 'אני שומרת עליך, אני כאן בשבילך. הכל יהיה בסדר'. את יכולה להתמוטט אחרי שהכל ייגמר, אבל כשמישהו שאת אוהבת נופל וצריך עזרה, זה לא הזמן לבכות. אחר כך, כן. אבל לא עכשיו".

סלין דיון (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
מיי הארט וויל גו און | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

סלין דיון (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
עצובים כבר עכשיו | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם