רוב קרדשיאן עדיין לא הגיב על פוסט האינסטגרם התמוה שפרסם השבוע, בו קרא לאחותו הגדולה קים "הכלבה מהסרט 'נעלמת'". רבים תהו אם מדובר בבדיחה לא מצחיקה, אבל מקורבים למשפחה טוענים כי מאחורי המחווה המעליבה הזו מסתתרת טינה עמוקה של האח הצעיר.

"רוב משליך את כל הזעם שלו עכשיו על קים כי הוא מרגיש שהיא הגורם לכאב שלו. אבל זה לא נכון. היא פשוט גורם מזרז במצב שלו", אמר מקור ל"ראדאר אונליין". "כולם מודאגים מרוב עכשיו. הדיכאון שלו, הכעס וכל מה שקשור לזה נובעים מהעובדה שהוא לא חי חיים בריאים כרגע. נראה שהוא מתדרדר לתהומות".

"הוא עצוב, הוא מריר, הוא רווק. הוא מאוד מדוכא וזה נמשך כבר זמן רב", אמר מקור אחר ל"פיפל". "ממש קשה לו עם זה שהאחיות שלו חיות בעין הציבור כשהוא נראה כמו המסתגר של המשפחה".

עוד ב-mako סלבס:

מצבו של רוב החל להתדרדר מול מצלמות הריאליטי זמן קצר אחרי שנפרד מחברתו ריטה אורה, שלטענתו בגדה בו בזמן שהיו ביחד. הוא עלה במשקל באופן דרסטי, נכנס לדיכאון וסירב לצאת מהבית, והשיא היה כשהבריז מחתונתם של קים וקניה ווסט במאי האחרון.

"הגישה היתה תמיד שאם רוב ייקח את עצמו בידיים, יתחיל להתאמן ויירד במשקל, הכל יהיה בסדר והוא יהיה מאושר", הוסיף המקור. "אבל מאחורי העלייה שלו במשקל יש מצב נפשי רעוע שעימו הוא תמיד נאלץ להתמודד".

רוב קרדשיאן  (צילום: Splashnews, splash news)
"מאחורי העלייה במשקל יש מצב נפשי רעוע" | צילום: Splashnews, splash news

אין תמונה
כל האחיות הגיעו ורק רוב לא בא

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +