איכשהו תמיד כשמכינים לימונדה, נדמה שיש עוד טיפה של מיץ שלא נסחטה עד הסוף ויוצאים לקרב עיקש כדי לא לפספס שום טיפת ג'וס יקרה, נכון?

אז כאלה הם חייהם של ביונסה וג'יי זי. הזוג ששולט כבר שנים בביצה המוזיקלית יודע אולי לנהל באופן גאוני את הצד של הביזנס בחיים שלו, אבל את הצד של הפלז'ר? וול, בואו נגיד שהחיים שלהם מזכירים יותר חלב חמוץ.

מאז נישאו השניים ב-2008 (ואף לפני), מערכת היחסים הזוגית שלהם ידעה עליות ומורדות רבים, בעיקר כאלה שרמזו על חוסר נאמנות סדרתי מצידו של ג'יי זי (46), ששמו נקשר בין היתר בזה של בנות טיפוחיו ריהאנה וריטה אורה.

למרות שהזוג ניסה תמיד לשדר עסקים כרגיל, העדויות בשטח (ד"ש לאחות הלוחמת סולאנג' ותקרית המעלית) רמזו שמאחורי הדלתות הסגורות באחוזה המצב שלהם רחוק מלהיות האפלי אבר אפטר, והוא רצוף כעס, דמעות ועצבים.


כעת, בתזמון מושלם עם יציאת האלבום החדש שלה לימונדה וההתעוררות המחודשת של השמועות על בגידה מצידו של ג'יי זי, מגיעה בת הדודה של ביונסה (34) שאניקה נואלס, וחושפת שהזוג כבר חווה מספר פרידות שקטות לאורך השנים.

"ביונסה קיבלה עידוד לכתוב על השמועות על הבגידות כדי לעזור לה להתמודד עם הכל ולבחון האם היא יכולה לעמוד בכך או שהיא צריכה לשים סוף לנישואים", סיפרה בראיון למגזין Heat.

"זה היה תהליך ארוך ושמעתי שהם נאלצו להתמודד עם פרידות שקטות בשנים האחרונות, אבל ביונסה מתפללת שהאלבום הזה יציל את הנישואים שלה. היא עברה כבר את השלב של הכעס אבל אני חושבת שעכשיו היא לומדת לסלוח לג'יי זי".

אין תמונה
פרידות שקטות, אה?

אין תמונה
מה יהיה איתכם?

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם