נראה שהגוף הלוהט החדש של קלואי קיי והקוקטיילים שהיא מורידה בכיף בטוק שואו החדשה שלה עושים את שלהם, והופכים אותה מהאחות הרחמנייה של המשפחה לחתלתולת המין הלוהטת של השבט.

בזמן שקימי עסוקה בהתבכיינות על קשיי ההנקה של בייבי קדוש, קורטני מבכה את חסרונו של ג'סטין ביבר ממיטתה וקיילי עסוקה בלחשוב איך לעשות שחור לבלאק צ'יינה שמתעסקת עם רוב, קלואי החליטה לחלטר כיועצת מיניות.

"שלושת המקומות הכי פרועים שעשיתי בהם סקס", כתבה בפוסט שהעלתה לאתר הרשמי שלה, בו חשפה את השלישייה המנצחת של המקומות בהם עשתה אהבה מתוקה (אך לא את זהות מאהביה).

במקום הראשון - מטוס פרטי. קלואי (31) חושפת שסימנה וי על המייל היי קלאב (כינוי למועדון אקסקלוסיבי אליו משתייכים אנשים שעשו סקס במטוס), ומדרגת את החוויה כ-5/5 .
"לעשות את זה על מטוס פרטי זה מדהים, במיוחד כשיש אנשים אחרים בסביבה. זה הכל חלק מהריגוש!!!".

עוד ב-mako סלבס:

במקום השני, שזכה אף הוא לציון מושלם של 5/5 – השיש במטבח. "את בבית אז זה נוח, אבל זה עדיין שונה מהחוויה הרגילה", חשפה המארחת והבשלנית החובבת.

סוגרת את השלישייה – מכונית נוסעת, שסומנה אצל קלואי כחוייה מאכזבת למדי וזכתה לציון הנמוך 2/5. "אל תנסו את זה בבית. מישהו אחר נהג ואני הייתי במושב האחורי, אבל אני בחורה גבוהה וזה היה צפוף וכאב לי ממש בברכיים. זה בזבוז של זמן, ולא הביא אותי אפילו לקו הסיום". נו האפי אנדינג פור יו, הא קוקו?

קלואי קרדשיאן (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
יש עוד דברים שאת רוצה לחלוק איתנו? | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קלואי קרדשיאן בלבוש וולגרי (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
כי אנחנו לא בטוחים שאנחנו מוכנים לעוד מידע | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם