הליטל סיס של קים, שסבלה לא פעם מלעג וביקורת על מבנה גופה, עברה מהפך של ממש בפיגורה בשנתיים האחרונות, ומציגה גוף חטוב ומעורר קנאה, כפי שזכינו לראות רק השבוע בתמונת הישבן המנצנצת שלה.

קלואי קרדשיאן חשפה בעבר בספרה "Strong Looks Better" שהייתה לה מערכת יחסים לא בריאה עם אוכל והיא נהגה לאכול משעמום ודכאון.

יום אחד, כך סיפרה, הייתה לה הארה, כשהבינה שיש לה רק גוף אחד לחיות איתו והיא חייבת לדאוג לו. כך למעשה ­­­החל המהפך האמיתי בחייה.

"אם אני מסתכלת על תמונות שלי מלפני כמה שנים", חשפה, "לא הבנתי אז כמה לא בריא היה סגנון החיים שלי. אנשים נורא נהנו לקרוא לי ה'אחת השמנה' . לפני שנתיים החלטתי לפנות לכושר כסוג של תרפיה".

עוד ב-mako סלבס:

"ירדתי משהו כמו 16 ק"ג", חשפה בראיון לתוכנית בוקר, בסמוך לזמן בו התפרסמה תמונת השער הלוהטת שלה במגזין קומפלקס. "אני מקפידה ללכת לחדר הכושר לא משנה איפה אני נמצאת וכמה אני עייפה".

אבל זה לא רק כפיפות הבטן והמשקולות שעזרו לקלואי להתחטב: "יש לי אובססיה למוצרי חלב", חשפה בראיון שער למגזין New Beauty", אבל הורדתי אותם בהדרגה מהתפריט שלי והצלחתי להוריד 5 ק"ג בחודש וחצי רק מזה".

"היא חיה", מפרגן לה מאמן הכושר הצמוד גנר פיטרסון, בראיון לאתר E. " חיית כושר אמיתית. בלי להתלונן, בלי לנסות לעגל פינות, בלי ביצ'ינג. היא פשוט באה ועושה את העבודה. היא מאוהבת בחדר הכושר". ואנחנו בה. לאב יו קוקו!

קלואי קרדשיאן (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
חיית כושר | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

גזרת שעון החול של קלואי קרדשיאן (צילום: עמוד האינסטגרם של קלואי קרדשיאן)
נותנת עבודה | צילום: עמוד האינסטגרם של קלואי קרדשיאן

קלואי קרדשיאן בלבוש וולגרי (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
וגם דואגת להשוויץ | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם