ביקורם המלכותי של קים קרדשיאן, בעלה קניה ווסט, בתם נורת' ואחותה הקטנה קלואי הסתיים במפתיע לפני זמן קצר, אבל עבור העוקבים של הקרדשיאניות ברשתות החברתיות – הן כאילו מעולם לא היו כאן.

קים, שבדרך כלל לא מצליחה לעבור יום בלי סלפי לאינסטגרם או ציוץ חנפני לעוקביה בטוויטר, נמנעה במשך שעות ארוכות מלהזכיר את הביקור בארץ הקודש. לשם ההשוואה, היא העלתה לא פחות מ-11 (!) תמונות לאינסטגרם במהלך ביקורם בארמניה בסוף השבוע האחרון.

האזכור היחידי לשהותן בארץ היה התמונות הספורות שהעלו מוקדם בבוקר מכנסיית הקבר, וגם במקרה הזה הקפידה קים לומר שהיא "בירושלים" ולא לציין את המילה "ישראל".

עוד ב-mako סלבס:

מה שמוזר יותר הוא שאף אחת מהאחיות לא טרחה לתעד ולעדכן את המעריצים באירוע החשוב שהתרחש אתמול – הטבלתה של הבת נורת' ווסט בכנסייה הארמנית.

אז מה נסגר? סביר להניח כי הסיבה היא יח"צנית ברובה – למרות שחלקים מהביקור מצטלמים לתוכנית הריאליטי המשפחתית בערוץ "E!", יש לשער כי קרדשיאן וסוכניה מעוניינים להחריש את הקשר הישראלי מקהל המעריצים הערבי הגדול של הכוכבת.

כזכור, במבצע "עמוד ענן" ב-2012 צייצה קים "מתפללת למען ישראל", ולאחר מתקפת גולשים פרו-פלסטינים נאלצה לחזור בה ולהסביר שהיא מתפללת עבור שני הצדדים. מאז הקפידה קרדשיאן שלא לקחת צד בנושא העימות במזרח התיכון, גם לא בזמן מבצע "צוק איתן", ולהישאר נייטרלית כדי לא לעצבן אף צד.

הפעם זה לא ממש עבד: מיד כשהתמונות מכנסיית הקבר עלו לאינסטגרם, קים וקלואי הופגזו בתגובות משני הצדדים של הסכסוך, כמו למשל "כמו בשואה שעברו הארמנים בזמנו, כך גם הפלסטינים סובלים מישראל".

לא מפתיע, אם כן, שהאחיות החליטו לקצר את ביקורן הקצר ממילא, ויתרו על הטבילה המיוחלת בים המלח וחמקו מוקדם בבוקר לשדה התעופה. רגע לפני שהן עזבו, קים לא שכחה להעלות תמונה לאינסטגרם יחד עם הכיתוב "ביי ירושלים". כי אם כבר להתחמק - אז עד הסוף.

אין תמונה
אחד מהפוסטים שהעלתה קים לאינסטגרם. "ירושלים", ולא "ישראל"

קים קרדשיאן בארמניה (צילום: Splashnews, splash news)
בארמניה היא לא חסכה בפוסטים | צילום: Splashnews, splash news

אין תמונה
מעניין אם היא כבר הבינה שזה לא יעזור לה

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +