אוי קלואי קרדשיאן – אין ספק שהשארת לאחיות שלך אבק בחופשה האחרונה שלכן בסנט בארטס, אבל אם את רוצה שנאמין שמדובר בתמונות ספונטניות, הרשי לנו לצקצק "קוקו יו אר לוקו".

 כזכור, קלואי ארזה את הפיגורה המטורפת שלה ועוד כמה בנות משפחה טובות מראה וסלפיז, וכל המשפוחה הלכה לספוג קצת אווירת פפראצי רחוק מהבית בסנט בארטס, באוגוסט האחרון.

 קלואי וקנדל מיצו את הבילוי המשפחתי די מהר, וכשכולם פרשו לעדכן את האפליקציות שלהם ולהשלים שעות שינה, קוקו וקנדי החליטו להשתעשע בסט צילומים "ספונטני" שכלל חלטורה של קנדל כצלמת.

עוד ב-mako סלבס:

 אז אחרי הישבן המנצנץ, הגיע הזמן להשוויץ בחלק אחר: החזה. בתמונה שקלואי העלתה לאתר שלה KhloeWithAK.com, ניתן לראות אותה טובלת בבריכה, חושפת חזה אך שומרת על צניעותה (למעט פטמה "סוררת" שמציצה מהצד) עם הטריק המפורסם של "הנה הידיים שלי, מזל שבדיוק עשיתי מניקור".

בהתאם לתמונות "ספונטניות לחלוטין" שצולמו על ידי הצלם הידוע מייק רוזנטל, האור והצל נופלים עליה באופן מושלם, טיפות המים מנצנצות בדיוק במידה ובת הים מביטה מהצד ומאיימת לצלול לתחתית ולא לעלות למעלה.

"הבטחתי להראות לכם עוד מלא תמונות, והייתי חייבת לתת לכל העוקבים שלי באפליקציה לראות אותן ראשונים", כתבה למעריצים שלה. "כשאני מסתכלת בתמונות האלו, זה מעלה זכרונות נפלאים של צחוקים עם המשפחה והחברים שלי, אז הכל וייבים חיוביים בשבילי". גם בשביל הרייטינג קוקו, גם בשביל הרייטינג.

קלואי קרדשיאן
טבעי? בטח שטבעי

קלואי קרדשיאן
רק 30 מעצבים ישבו לשפץ את העניין הזה

קלואי קרדשיאן חושפת ישבן, דצמבר 2015
אבל היי, מה ששלך - שלך

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם