אתם מריחים את הריח הזה באוויר? זה לא ריחו של הגשם השוטף את המדרכות ומרווה את האדמה הצמאה, זה ריחם של הורמונים צעירים בחסות אצולת הוליווד הצעירה.

בקושי הספקנו להירגע מגילויי החיבה הדביקים של קנדל ג'נר והארי סטיילס, וכבר אנחנו מפתחים מיחושים קטנים בלב למראה הכנראה זוג חדש בביצה – ג'סטין ביבר והיילי בולדוין.

בדומה לקנדל והארי, גם כאן, לא מדובר ברומן חדש. שמועות על פלרטוטים פלוס פלוס בין השניים הם כבר סיפור די ענתיקה בספרי הרומנטיקה ההוליוודיים, למרות הכחשות מצידה של בולדוין: "אנחנו רק חברים. אני מכירה אותו מגיל 13" סיפרה בולדווין. "אני מנסה להיות חברה טובה ולתמוך בו" (אין ספק שאת חברה טובה אם את תומכת בו ככה עם השפתיים).

אז האם השניים מוכנים סוף סוף לשדרג את הפלרטוטים למערכת יחסים של ממש או שרק מדובר בקבוצת תמיכה סקסית במיוחד? תלוי כנראה את מי שואלים.

מצד אחד, ביבר (21) ובולדוין (19), בילו את ראש השנה האזרחית החדשה יחדיו בקאריביים, ולא חסכו במזמוזים ותמונות דביקות. היילי העלתה תמונה שלה מנשקת את עורפו של ג'סטין (בדומה לתמונה שצילם בעבר עם סלינה) ואילו ג'סטין שדרג את מדד הלהט, כשהעלה לאינסטגרם שלו תמונה (מטושטשת משהו) של השניים מצמידים שפתיים משל היו סופר גלו במסיבה לוהטת "הם התמזמזו ולא היה אכפת להם שכולם ייראו" סיפרו מקורות לאתרי הרכילות.

עוד ב-mako סלבס:

מאידך, מקורות מספרים כי ג'סטין מודע היטב לעובדה שהאקסית המיתולוגית שלו סלינה גומז, רואה את כל התמונות שלו ושל היילי, וזו בדיוק המטרה שלו – לגרום לה לקנא, למרות שלפי הדיווחים הוא עצמו מכחיש כי הוא עושה לסלינה רגשי.

"הוא לא מחפש את האישור של סלינה. הוא יעשה את מה שהוא רוצה וסלינה יכולה לבחור להתמודד עם זה איך שבא לה" סיפרו מקורבים לביבר.

סליחה שאנחנ מתערבים, אבל מישהו טרח לבדוק מה קורה עם קורטני קרדשיאן, מי שלפי השמועות משמשת כסטוץ של ביבר בחודשים האחרונים? גם לה מגיעה אהבה, לא? וגם לנו!

אין תמונה
יש לך קטע עם נשיקות על העורף או מה

ג'סטין ביבר והאקסיות (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
ועכשיו הוא עושה עיניים גם לנו | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם