טקס פרסי ה-VMA היה מלא ברגעים ביזאריים ותלבושות עוד יותר ביזאריות (היוש מיילי סיירוס), אבל זה כאין וכאפס לעומת איך שהסלבס נראו כשיצאו לאפטר פארטי. ואם כבר הזכרנו את מיילי, אי אפשר שלא להתייחס לחברה הצמודה שלה – הדוגמנית סטלה מקסוול.

מקסוול, מלאכית "ויקטוריה'ס סיקרט" בימים כתיקונם, הגיעה למסיבה של ג'רמי סקוט בחצאית חורים וגופיית בטן שנראתה כמו גלימת נזירה לעומת האאוטפיטים שלבשה – או יותר נכון, לא לבשה – הגירלפרנד מיילי.

איתה במסיבה חגגו גם זמרות צעירות אחרות כמו דמי לובאטו, איגי אזליה וגם ריטה אורה, שהחליטה להחליף את השמלה השחורה מהטקס בטייץ וחזייה תואמים.

עוד ב-mako סלבס:

למרבה המזל, האקסית של רוב קרדשיאן לא נתקלה באחותו קיילי ג'נר – שיחד עם החבר הצמוד טייגה העדיפה ללכת למסיבה של "ריפבליק רקורדס". ג'נר, שבטקס עצמו לבשה שמלת מיני של בלמן, החליפה לשמלת רצועות סקסית ונשארה עם הפאה השחורה והפוני, סטייל נעמי קמפבל.

קיילי לא היתה היחידה שהלכה על שמלה שחורה חצי שקופה - באותה מסיבה בדיוק נצפתה גם סלינה גומז, שהיתה צריכה להירגע כנראה ממופע הדמעות של האקס ג'סטין ביבר והעדיפה לחגוג יחד עם החברות ונסה הדג'נס ואמילי רטאקובסקי בשמלה שחשפה טפח. אז מי לדעתכם נראתה הכי לוהטת?

אפטר (צילום: ספלאש)
הטראש הכי שיק שראינו לאחרונה. קיילי | צילום: ספלאש

אפטר (צילום: ספלאש)
הוודג' פרייסלס. טייגה | צילום: ספלאש

אפטר (צילום: גטי)
פשוט תגאלי אותנו כבר. מיילי | צילום: גטי

אפטר (צילום: גטי )
פשוט תיפרדי ממנה כבר. סטלה | צילום: גטי

אפטר (צילום: גטי )
די, תפסיקו! כואב לנו בעיניים! ריטה וחבר קשה למראה | צילום: גטי

סלינה גומז באפטר פארטי, אוגוסט 2015 (צילום: Splashnews, splash news)
לוהטת. סלינה | צילום: Splashnews, splash news

 mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם