נדמה שאי אפשר לעבור עונה אחת של הריאליטי "משפחת קרדשיאן" (או של סדרות הבת שלה) מבלי לחזות שוב בפרידה של קורטני קרדשיאן (36) ובן זוגה סקוט דיסיק (32). התסריט כבר ידוע מראש – הוא שותה וחוגג, היא זורקת אותו מהבית, הוא מתנצל ונכנס לגמילה, היא סולחת וחוזר חלילה.

אלא שהפעם, נראה שמערכת היחסים העכורה שלהם עלתה על שרטון רציני שממנו לא יצליחו להתאושש בקלות. דיסיק לא רק נפל שוב לאלכוהוליזם, אלא גם נתפס בעדשת הפפראצי כשבילה בחופשה לוהטת בדרום צרפת עם האקסית שלו, הסטייליסטית קלואי ברטולי.

השניים נראו משתזפים יחד לצד הבריכה ומפלרטטים זה עם זה, והלורד אף הניח את ידו על גבה של הגברת – תמונה שספק אם קורטני שמחה לראות באתרי הרכילות.

מקורבים לשניים כבר הזדרזו לטעון שקרדשיאן החליטה לזרוק את דיסיק – אבי שלושת ילדיה – סופית מחייה, אבל בחשבון האינסטגרם של הכוכבת אין זכר למשבר. במקום זאת, קורטני העלתה תמונות שלה עם ילדיהם ריין ופנלופה ושידרה עסקים כרגיל.

עוד ב-mako סלבס:

"סקוט יודע שהוא מפשל, הוא יודע מה הוא צריך לעשות. יש סביבו אנשים שאומרים ללכת הביתה ולעבוד על היחסים איתה, להפסיק עם ההתנהגות הזו, לכפר ולהמשיך הלאה", אמר מקור ל"פיפל". "אבל הוא לא עושה את זה".

כזכור, דיסיק נכנס לדיכאון אחרי שאיבד את שני הוריו בתוך חודש – משבר שתועד בסדרת הבת "קורטני וקלואי עושות את ההאמפטונס". גם אז הוא אשפז את עצמו במוסד גמילה, אבל עד מהרה חזר להרגליו הישנים.

"הוא פועל מתוך פחד ואשמה כרגע", הוסיף המקור. "הוא לא רואה דברים בבירור. הוא רק מחמיר את המצב, והכי גרוע זה שהוא יודע שהוא מחמיר את המצב". לא, הכי גרוע זה שבעוד כמה חודשים כל הסיפור הזה שוב יחזור על עצמו.

סקוט דיסיק
לורד ללא בושה. סקוט, האקסית והיד | צילום: Splashnews

סקוט דיסיק
בטעם רע. אפילו בשביל לורד דיסיק | צילום: Splashnews

אין תמונה
קורטני לבד עם הילדים כמו שהיא תמיד רצתה

סקוט דיסיק וקורטני קרדשיאן
יו גאייז, בואו פשוט נגמור עם זה | צילום: Paul Zimmerman, GettyImages IL

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +