כבר הספקנו לשמוח ולהרים לסנדרה בולוק (51) על הזוגיות החדשה עם הצלם החתיך בריאן רנדל (וגם אתם הרמתם להם, מסתבר), אבל מתברר שהשמחה היתה מוקדמת וכנראה מדובר בבחור אלים עם מזג בעייתי במיוחד.

אתר הרכילות "ראדאר אונליין" פרסם עדות של ג'ון סטייסר, שכנו של רנדל, שהגיש נגדו תלונה במשטרה והוציא צו הרחקה זמני ב-2012. בעדותו טוען השכן כי רנדל התעמת איתו בעודו מצלם את כל התקרית בנייד, וזעם על כך שכלבו של סטייסר עשה את צרכיו מחוץ לבניין.

"תרים את החרא של הכלב שלך, בן זונה", צעק רנדל, וסטייסר מעיד שפחד ממנו כי "הוא בחור גדול". הוא קרא לכלבו ולקח אותו הביתה. "התכוונתי לצאת שוב ולאסוף את הגללים, כששמעתי מהומה בחוץ", העיד סטייסר.

"החברה שלי חזרה הביתה כמה שניות לאחר מכן ואמרה שראתה צואה מרוחה על הדלת שלנו. ניקיתי את זה והיא שלחה לבריאן הודעה שבה כתבה שמה שעשה לא מקובל". בתגובה כתב רנדל: "בעוד עשרה ימים יקרו דברים אחרים", "אני מתפלל עבורו" ו"הוא יראה צד אחר שלי ברגע שהבת שלי תצא מהבית".

ד ב-mako סלבס:

"הגשתי תלונה על איומים בבוקר למחרת. אני יודע שיש לו אקדחים בבית והוא ידוע במזג החם שלו, וחששתי ממה שהוא יעשה כשהבת שלו תיסע בשבוע הבא".

אז נכון שקשה להתעלות על הדושיות של האקס של בולוק, ג'סי ג'יימס, שנתפס בוגד בה עם כוכבות פורנו מקועקעות ומצטלם עם מדים נאציים – אבל אנחנו היינו מחכים קצת לפני המפגש עם הבן המאומץ לואיס.

החבר החדש של סנדרה בולוק (צילום: mako)
לפחות הלוק מפצה על העבר | צילום: mako

סנדרה בולוק (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
אז באברבנל את מוצאת אותם? | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם