עוד לא יבשו הדמעות על התפרקותם של "וואן דיירקשן" – סליחה, "יציאה לפגרה" – וכבר יש מי שעושה חישובים חשובים בכל הנוגע לכסף שהרוויחו ובזבזו ליאם, הארי, נייל, לואי וזאיין בחמש השנים שקדמו לפירוק. מסתבר שכל אחד מהם הרוויח 44 מיליון דולר בזמן הזה – אחוז קטן מ-870 מיליון הדולר שהרוויחה חברת התקליטים "סוני", ומהעמלה של 20 אחוזים שהרוויח סיימון קאוול על הגילוי שלהם ב"אקס פאקטור".

אז על מה הוציאו חמשת הצעירים בני העשרים פלוס את המיליונים שלהם? תתפלאו לשמוע שלא רק על ג'וינטים ובחורות יפות: רובם, כך מסתבר, בזבזו את ההון על המשפחות שלהם.

זאיין מאליק, שפרש מהלהקה רגע לפני ההתפרקות, קנה לאמו טרישיה בית בן ארבעה חדרי שינה, אבל מה שבאמת מפתיע זה שהוא אף קנה בית לאמה של ארוסתו לשעבר, פרי אדוארדס, ב-320 אלף דולר.

מאליק הוציא ארבעה מיליון פאונד על הבית שקנה עם פרי בלונדון ומיליון ליש"ט על דירה נוספת שקנה בעיר. הוא רכש גם בנטלי ב-32 אלף פאונד ושעון רולקס מוזהב ב-15 אלף פאונד, הכי בקטנה.

לואי טומלינסון, שיהפוך בקרוב לאבא, מחפש בימים אלה בית משפחתי לו ולבייבי-מאמא בריאנה ג'ונגווירת' בלוס אנג'לס. לפני כן הוא הספיק לקנות לאמו בית בכפר ב-430 אלף פאונד ולתת לה לנהל את חברת התקליטים שפתח. הוא גם שכר את אחותו כמאפרת של הלהקה, מה שהבטיח לה משכורת שמנמנה עד כה.

הארי סטיילס, לשעבר עובד במאפייה, הוציא חצי מיליון פאונד על בית לאמו - לה קנה גם בגדי מעצבים ואיפור יקר. לאביו דז, שהתגרש מאמו, הוא קנה פורשה ב-100 אלף פאונד. אגב, גם לואי וגם הארי זכו להיות שושבינים בחתונות של האימהות שלהם – וגם שילמו חלק ניכר מהחשבון על האירוע.

עוד ב-mako סלבס:

ליאם פיין קנה בית להוריו ג'ף וקארן, שהשתדרגו מבית צנוע לבית בשווי 400 אלף פאונד. לעצמו הוא קנה ב.מ.וו ב-20 אלף, בנוסף לאאודי שרכש לאקסית שלו דניאל פיזר ב-33 אלף פאונד. מכל חברי הלהקה, הוא גר בבית היקר ביותר – אחוזה בשווי 5 מיליון פאונד, שמוקפת באמצעי אבטחה יקרים במיוחד.

בניגוד לחבריו ללהקה, נייל הורן לא קנה למשפחתו בית חדש - אבל הוא כן שילם את המשכנתא של אמו מאורה וקנה לה מכונית, שלא לדבר על הדירה שהוא שוכר לה בלונדון כדי שתוכל לשהות קרוב אליו. מקווים ששמתם קצת בצד ליום סגריר – כי רוב הסיכויים שהיום הזה עומד להגיע בקרוב. לא, אנחנו לא מסתכלים עליך, הארי.

וואן דיירקשן  (צילום: Ian Gavan, GettyImages IL)
אין כמו אמא | צילום: Ian Gavan, GettyImages IL

וואן דיירקשן
רק טוב לאמהות שלהם

וואן דיירקשן
לא יקרה כלום אם תזרקו איזה בית גם לנו

וואן דיירקשן
קוטג', לא משהו מוגזם. צנוע

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם