צ'ארלי שין תמיד כיכב בכותרות השערורייתיות ביותר הודות להתמכרות הפומבית שלו לסמים, אלכוהול וסקס אבל מאז כי חשף בתכנית הבוקר של מאט לאוור כי הוא נשא של נגיף ה-HIV, דבר לא נותר פרטי יותר.

בראיון הדרמטי שהעניק ללאוור, שין דיווח כי הוא מודע למצבו הבריאותי מזה כארבע שנים אולם זהו לא טוב לבן של החשפניות והזונות איתן שכב שהסטטוס הבריאותי שלו נותר חסוי עד השבוע.

אחרי שאתר TMZ חשף כי שין שילם מאות אלפי דולרים כדי להשתיק את הפרטנרים השונים שלו לסקס בעניינו, אתר In Touch מפרסם את הגיבוי המשפטי הכבד ששין העניק לדמי ההשתקה שלו.

מתברר כי שין ועורכי דינו ניסחו הסכם חשאיות דרקוני במיוחד שנועד להגן על השחקן לפני כל אינטראקציה. לא רק השותפים שלו למיטה נאלצים לחתום על ההסכם, גם אורחים רגילים בביתו לא חפים מהחובה. 

עוד ב-mako סלבס:

על ידי חתימה על המסמכים, הפרטנרים מסכימים לשמור כל מידע הקשור בעניינו של שין בחשאיות. אם לא יעשו זאת, ידרשו לשלם קנס של 100,000 דולר בנוסף לנזקים עתידיים שעלולים להיגרם לו מהגילוי. הם לא נדרשים רק לא לפנות אל התקשורת אלא אף לא לשתף דבר עם חברים ובני משפחה.

מאחר שמדובר בעניין כה נפיץ, הייתם מצפים ששין יזכה לתביעות משפטיות אחת לשעה אבל אל תדאגו, ההסכם שלו כה הרמטי שהוא חשב גם על זה - הפרטנרים נדרשים לוותר על זכותם לתבוע את שין בבית משפט. במקום זאת, הם נדרשים להסכים לאופציות גישור בלבד כאשר אין בזכותם לערער על החלטת המגשר. במילים פשוטות, הפסדתם בגישור? נגמר הסיפור.

אז למרות כל אמצעי המניעה (כן, שמענו את זה) ששין נקט בהם ועל אף מיליוני הדולרים ששילם לאורך השנים כדי להשתיק את הסיפור – אנשים רבים סיפרו את הסוד שגרם לאוסף השמועות הממושך להגיע לסיומו בראיון שנתן.

הסכם הסודיות של צ'ארלי שין
רומנטי לפני סקס, לא?

הסכם הסודיות של צ'ארלי שין
הפסדת? זה נגמר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם