מי שחשב שזה יהיה רעיון מעולה לתת למריה קארי לביים סרט, כנראה לא שמע על רשימת הדרישות המופרכות שהדיווה מציבה בכל מקום שאליו היא מגיעה.

עכשיו אנשי הצוות האומללים שנאלצים לעבוד איתה על הסט של סרט הכריסמס שהיא מביימת ל"הולמרק" פותחים את הפה, ומה שיש להם לומר יפתיע גם את מי ששמע כבר הכל על הכוכבת המפונקת.

"כל היום שלנו סובב סביב השנ"צים שלה", אמר מקור על הסט לצהובון "אין טאץ'". "היא כל הזמן מנמנמת ולא אוהבת שמעירים אותה. זה עוד היה מובן אם היא היתה מופיעה, אבל מסיעים אותה לסט כל יום והיא לא עושה יותר מדי מבחינה פיזית".

וזה לא נגמר שם: "היא מתעקשת שיהיה מישהו שיחזיק לה את המשקה כשהיא שותה על הסט. היא מוכנה לשתות רק דרך קשית", הוסיף המקור, שציין שקארי גם מבלה יותר זמן בצילומי סלפי מאחורי הקלעים מאשר בבימוי.

עוד ב-mako סלבס:

"זו ממש הסחת דעת. היא מבלה שעה בחיוכים למצלמות בזמן שהקאסט והצוות מחכים לה. יותר חשוב למריה למצוא את הליפ גלוס הנכון מאשר לביים את הסרט הזה".

אגב, גם לכלב של מריה יש דרישות משלו: צוות ההפקה נדרש לספק לכלבלב קראוון נפרד ומרוהט, עם לא פחות מעשרה מכשירי אדים. כן, יש כלבים שהחיים שלהם יותר טובים משלנו.

אין תמונה
כלב שחי יותר טוב מאיתנו

_OBJ

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם