הו ג'ורג'- נסיך קטן ומסכן. אתה כנראה היחיד בעולם שיוכל לתת לנורת' ווסט הקטנה כתף לבכות עליה בעוד כמה שבועות, כשקים קרדשיאן תירה מצוואר הרחם שלה יורש עצר חדש והיא תחדל להיות התכשיט המלכותי היחיד בחייה של הוריה (והפפראצי). אחרי שבמשך קרוב לשנתיים כל הטייה של המילה מושלם וחמוד הומטרו עליך, הגיחה לאוויר העולם אחותך הקטנה שארלוט, והצומי עבר אליה.

בין ניגוב אפים מנוזלים של יתומים, לאנצ'ים מרדימים עם המלכה אליזבת וזמן איכות עם הבעל וויל, קייט מידלטון מצליחה לנכס לעצמה עוד טייטל – צלמת מוכשרת.

התמונות שהופצו הן הראשונות מאז טקס ההטבלה  של שארלוט בחודש יולי, שכבר הספיקה בינתיים לצבור קילומטראז' מכובד של שבעה חודשים של קיום מלכותי.  כדי לחגוג את המאורע המרגש, קייט נהגה כפי שכל אמא גאה עושה, ותיעדה את המיני מי שלה בסדרת תמונות שיועדו במקור לאוסף הפרטי של המשפחה.

עוד ב-mako סלבס:

לאחר שהבינה שהתמונות בעלות פוטנציאל חמידות גבוה מכדי להיטמן בגנזכים המלכותיים, החליטה קייט להרים לעצמה ולחלוק את התמונות עם פשוטי העם. "התמונות צולמו על ידי הדוכסית בנובמבר האחרון בבית המשפחה בנורפולק" נמסר בהודעה רשמית לתקשורת שפרסם ארמון קנזינגטון. "הדוכס והדוכסית ממשיכים לקבל איחולים לבביים מכל העולם על ביתם הנסיכה והם מקווים שהציבור ייהנה מהתמונות המקסימות האלו כפי שהם נהנים מהן".

בשתי התמונות שפורסמו, נראית הנסיכה הבריטית הקטנה מאושרת ומדוגמת כפי שרק בת אצולה בריטית יכולה להיראות, לפני שהגנים של סבתוש רבתא, המלכה אליזבת, ישתלטו עליה והיא תאבד את החיוך השובה לטובת מבט קפוא והלו רפה.

נשמה נסיכותית אף הוסיפה בראיון לדיילי מייל כי "הצמד המלכותי אסיר תודה על התמיכה שהם מקבלים בכל הקשור לילדיהם, ורצו לחלוק עם הציבור את התמונות המקסימות שהדוכסית צילמה. זה משהו שהם מתכוונים להמשיך לעשות".

אתר מאמאזון מתבקש לקוד בפני המאמא הנסיכותית המצטיינת של החודש.

הנסיכה שרלוט
נסיכה גם של mako סלבס. שרלוט

וויליאם, קייט והתינוק המלכותי (צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL)
אתר מאמזון קד לך, שתדעי. קייט מידלטון | צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם