במבט ראשון אלה נראות כמו תמונות של ריס ווית'רספון הצעירה, אבל תעיפו מבט נוסף ותגלו שמדובר בכלל בכוכבת שלא ראינו כבר זמן רב בסביבה – בטח לא כשהיא נקייה, זוהרת ובריאה (למראית עין, לפחות).

אמנדה ביינס (29), שרק לפני פחות משנה אושפזה בכפייה ואובחנה עם הפרעת אישיות דו-קוטבית, נצפתה מבלה עם חברים בלוס אנג'לס בחמישי האחרון בשמלת מיני לבנה שככל הנראה קנתה במיטב כספה ולא פילחה מחנות בגדים.

תקציר הפרקים הקודמים: ביינס, כוכבת קולנוע וטלוויזיה, הצליחה להסתבך בשלל פרשיות כשצייצה בטוויטר ללא אבחנה ובין השאר האשימה את אביה בהתעללות מינית, טענה שאותה שינתה מאוחר יותר ל"אבא שלי השתיל לי שבב במוח".

אחרי שנעצרה כמה וכמה פעמים על נהיגה תחת השפעה, נתפסה גונבת מחנויות ומתנהגת מוזר באמצע הרחוב, ביינס אושפזה במוסד בכפייה ושם ניתנו לה כדורים פסיכיאטריים. אחרי ששוחררה היא עוד הספיקה לחזור לטוויטר ולצייץ "אדולף היטלר עבד על הגרמנים כך שיאמינו שהיהודים הם נחותים מהם".

עוד ב-mako סלבס:

לא ברור אם הכדורים והטיפולים הפסיכולוגים עשו את שלהם או שביינס פשוט למדה להסתיר טוב יותר את הטירוף – אחרי הכל, גם בתמונות הללו אפשר לראות אותה מרכיבה משקפי שמש באמצע הלילה. אנחנו ניתן לה ליהנות מהספק, עד הציוץ הבא.

אמנדה ביינס (צילום: Splashnews)
כמה יפה לך שפוי | צילום: Splashnews

אמנדה ביינס (צילום: VOSTOCK Photo, GettyImages IL)
תמונת המעצר הזו למשל, הרבה פחות | צילום: VOSTOCK Photo, GettyImages IL

אין תמונה
ושלא נתחיל בכלל לדבר על הסלפי הזה

_OBJ

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +