אפילו לסלינה גומז יש גבולות אדומים: הכוכבת, שמתגאה בקשר הישיר שלה עם מעריציה ברשתות החברתיות, פחות מתחברת אליהם כנראה במפגשים פנים מול פנים – או כך לפחות מוכיח הסרטון הזה.

גומז צולמה מחוץ לתחנת רדיו בפריז, שם היא נתנה ראיון במסגרת סיבוב ההופעות שלה. סלינה הקדישה דקות ארוכות להצטלם עם מעריציה שחיכו בחוץ, אבל מעריצה אחת חופרת במיוחד כילתה את כל האנרגיות שעוד נותרו לה.

קשה לשמוע את מה שאומרת המעריצה לכוכבת, אבל אפשר להבין שהיא מתלוננת שם ש"אנשים אומרים לי לשתוק, אבל אני אמרתי להם לעזאזל, דמי היא החברה הכי טובה שלך והם אומרים לי את הדברים הכי גרועים".

עוד ב-mako סלבס:

גומז, שנראית מותשת מהסיפור, אומרת למעריצה: "זו התגובה שלך לזה? זה מאוד לא בוגר. את חייבת להיות נחמדה, את חייבת". בשלב הזה היא סוגרת את הגולל על הדיון, מסתובבת ופשוט הולכת מהמקום.

בתגובות לסרטון סיפרו כמה מהמעריצים שהסיפור האמיתי מאחורי המפגש הזוי עוד יותר: מסתבר שהנערה פילחה את משקפי השמש של סלינה מחדר ההלבשה שלה וצייצה בטוויטר שתחזיר אותם תמורת כרטיסים להופעה.

גומז הגיבה ואמרה שזה חצוף ומגעיל מצידה של המעריצה, והסרטון מתעד את רגע המפגש ביניהן מיד אחרי שהבחורה החזירה לה את משקפי השמש וניסתה לתרץ ארוכות את התנהגותה. ואנחנו חשבנו שאחרי הפרידה מג'סטין ביבר, נגמרו הדרמות בחייה של סלינה. אז חשבנו.

סלינה גומז (צילום: טרי ריצ'ארדסון)
מלכה, ברור. סלינה | צילום: טרי ריצ'ארדסון

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם