אנחנו כבר סופרים את השניות עד שקים קרדשיאן וקניה ווסט ינחתו כאן בשעה טובה – על פי דיווחים קודמים זה אמור לקרות ממש בתחילת השבוע הבא – והנה מגיעות כבר תמונות שמוכיחות כי קימייה ובני משפחה נוספים יצאו לדרך.

אמש המריאו בני הזוג יחד עם בתם נורת' ווסט (ומזוודת "פרוזן" החביבה עליה) והאחות קלואי קרדשיאן לארמניה, שם יצטרפו אליהם גם קריס ג'אנר, קיילי וקורטני. עדיין לא ברור אם סקוט דיסיק יגיע עם שלושת הילדים, אבל קנדל ג'אנר ורוב קרדשיאן לא צפויים להצטרף לנסיעה.

עוד ב-mako סלבס:

על פי האתר x17online.com, מארמניה יטוסו קים וקניה עם נורת' לישראל, שם ישהו בירושלים לפני שימשיכו לירדן. האם גם קלואי וקורטני יצטרפו אליהם כאן? כזכור, קורטני וסקוט נמצאים במגעים לרכישת דירה בתל אביב, כלומר מדובר בהזדמנות פז לבדוק את הנכס החדש.

מדובר בטיול שורשים עבור בנות קרדשיאן, שאביהן המנוח רוברט היה ארמני במוצאו. "הם מאוד גאים במורשת שלהם ורוצים לבלות שם זמן איכות יחד", אמר מקור. "זה הטיול הגדול שלהם בעונה הזו".

כן – קראתם נכון: כל הטיול, כולל החלק שבו המשפחה ממריאה מארמניה לארצנו הקטנטונת, יתועד לתוכנית הריאליטי "משפחת קרדשיאן". אנחנו מוכנים לקלוז-אפ שלנו!

קלואי קרדשיאן בלבוש וולגרי (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
נראה אותה בקרוב בשוק הכרמל? קלואי | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

קים קרדשיאן (צילום: Splashnews)
אפשר לבנות על פגישה מרגשת בין נורת' ליובל המבולבל? | צילום: Splashnews

עוד mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +