איט'ס און: אחרי שחטפה אש על הניתוחים הפלסטיים, התמונות החושפניות והחבר המבוגר טייגה, קיילי ג'נר נאלצת להתמודד בחזית נוספת – הפעם, מול החברה של האקס שלה.

הכל התחיל כשג'נר (17) העלתה תמונה לאינסטגרם רגע אחרי שנטשה את תוספות השיער הכחולות שלה לטובת צמות בכל הראש. "התעוררתי ככה", כתבה.

לצד המקטרגים הרגילים והאנונימיים באינסטגרם, היא זכתה לתגובה קטלנית גם ממישהי קצת יותר ידועה - אמנדלה סטנברג (16), שגילמה את רו ב"משחקי הרעב" ולאחרונה עשתה כותרות כשהצטרפה לג'יידן סמית' כפלאס וואן בנשף הסיום שלו.

"כשאת מאמצת מאפיינים של תרבות שחורה אבל לא משתמשת בעמדת הכוח שלך כדי לעזור לאמריקנים שחורים, כי את מושכת את תשומת הלב לפאות שלנו במקום לאלימות משטרתית או לגזענות #בחורות לבנות עושות את זה טוב יותר", כתבה סטנברג, אולי בהשראת הריב הזכור בין הראפריות איגי אזליה ואזליה בנקס.

ג'נר לא נשארה חייבת, ובמקום לענות בדיפלומטיות או פשוט להתעלם העדיפה לצאת ילדותית וגם קצת גזענית: "כועסים עליי כשאני כן, כועסים עליי כשאני לא... לכי תיפגשי עם ג'יידן או משהו".

עוד ב-mako סלבס:

שמו של סמית', למקרה שהספקתם לשכוח, נקשר בשמה של קיילי לפני כשנה ולמרות שהשניים מעולם לא אישרו את השמועות, הצהובונים טענו שהיה ביניהם קשר רומנטי.

אז האם מדובר במחאה חברתית אמיתית או בעוד קרב חתולות בין שתי צלעות במשולש אהבה? אנחנו מציעים להן לצאת מהמרחב הוירטואלי וליישר את ההדורים פנים מול פנים, ואם אפשר בתוך בריכת בוץ.

קיילי ג'נר  (צילום: צילום מסך)
תגובת המריבה | צילום: צילום מסך

אין תמונה
תמונת המריבה

קיילי ג'נר (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
מצברוח לוחמני | צילום: אימג'בנק/GettyImages

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +