חשבתם שמיילי סיירוס כבר שברה כל שיא אפשרי של טעם טוב בצילומי העירום שלה? מסתבר שתמיד יש שפל חדש. אחרי שהצטלמה עם חזיר, מרחה את עצמה בכל מיני חומרים והדביקה פרנזים לאיבר המין שלה, מגיעים צילומי עירום חדשים ולא מרוטשים של הזמרת הצעירה.

התמונות, שיתפרסמו במגזין "אינטרוויו" בשבוע הבא, צולמו ב"פייסטיים" עם הצלם המפורסם וחברה הטוב של סיירוס, מרט אלאס. בצילומים אפשר לראות את מיילי העירומה מלקקת את הרצפה, חושפת פטמות ומכסה את פניה בחולצה – כשבצד אלאס מגיב.

אבל החשיפה הפיזית של סיירוס היא כאין וכאפס לעומת מה שהיא חושפת בעצמה בראיון למגזין – בין השאר, כשהיא נשאלת על הרומן שלה עם דוגמנית "ויקטוריה'ס סיקרט" סטלה מקסוול.

עוד ב-mako סלבס:

"אני בת 22, אני יוצאת לדייטים, אבל אני משנה את הסגנון שלי כל שבועיים – על אחת כמה וכמה עם מי אני יוצאת", אמרה מיילי. "אני מאוד פתוחה בקשר לזה; אני פנסקסואלית. אבל אני לא נמצאת במערכת יחסים".

במילים אחרות – סיירוס כנראה לא ממהרת לקפוץ לקשר רציני אחרי שתי מערכות היחסים הכושלות שלה עם ליאם המסוורת' ופטריק שוורצנגר. אחרי הכל, ראיתם אותה בעירום - ספק אם תהיה לה בעיה להשיג בני זוג מכל מין שתבחר.

 

מיילי סיירוס מגזימה (צילום: Interview Magazine)
כמו תמיד, קלאסי ליידי | צילום: Interview Magazine

מיילי סיירוס מגזימה (צילום: Interview Magazine)
טוב, אז אולי די? | צילום: Interview Magazine

מיילי סיירוס מגזימה (צילום: Interview Magazine)
אנחנו ממש מרגישים מחוללים. תרגישו גם אתם | צילום: Interview Magazine

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם