בימים אלה היא עסוקה בקידום מאסיבי של הסינגל המשותף שלה ושל החבר החדש די ג'יי זד, אבל הראיון שנתנה סלינה גומז לג'יימס פרנקו במגזין "V" – שיוצא החודש לדוכנים – כנראה נערך לפני שהיתה מוכנה להודות שעברה הלאה מהאקס ג'סטין ביבר.

"אני חושבת שבפעם הבאה שיהיה לי חבר זה יהיה שונה מאוד, וזה בטח לא יהיה בקרוב", אמרה גומז למגזין. "זה עניין של התבגרות. הייתי בת 18 וזו היתה האהבה הראשונה שלי. ככל שהתבגרתי, אני יותר נוטה לשמור על דברים מסוימים".

גומז (22), שהצטלמה טופלס לשער הגיליון החדש, התייחסה למערכת היחסים המעייפת עם הכוכב הצעיר והסבירה מה שאב אותה לזרועותיו שוב ושוב (ושוב).

עוד ב-mako סלבס:

"כשאת צעירה ואומרים לך כל כך הרבה דברים שונים... זה כמעט מרגיש כאילו כל מה שהיה לנו זה רק אחד את השני, כאילו העולם כולו נגדנו", הוסיפה. "זה ממש מוזר, אבל זה היה מדהים. לא הייתי מתחרטת על כך גם בעוד מיליון שנים. אתה חי ולומד, אתה יודע?"

סלינה דיברה במרומז גם על התקופה בשנה שעברה, בה התאשפזה מרצון לכמה ימים במוסד לטיפול בהתמכרויות עקב "חרדות" ו"תשישות" שחשה.

"היו כמה חודשים שבהם הייתי קצת מדוכאת, ולא יצאתי מהבית כמעט", אמרה. "אני חושבת שהטרפתי את עצמי קצת. היה פשוט קל יותר לומר, 'היי, אכפת לך ללכת למכולת ולקנות כמה דברים? אני לא רוצה שיצלמו אותי'". לנו נראה שהיא כבר התגברה על החרדה מהמצלמות. 

סלינה גומז (צילום: מגזין V)
מעניין מה חושב הקורא ג'סטין על התמונות | צילום: מגזין V

סלינה גומז (צילום: מגזין V)
אנחנו הכי בעד כמובן | צילום: מגזין V

סלינה גומז (צילום: מגזין V)
ואז מה אם אף אחד לא שאל אותנו | צילום: מגזין V

אין תמונה
אנחנו בטוחים שדי ג'יי זד מרוצה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +