קים קרדשיאן חגגה אמש את יומולדתה ה-34, וסביר להניח שזה קרה – כמו בכל שנה – במסיבה נוצצת במיוחד במועדון בלאס וגאס. הקרדשיאנית גוזרת קופון רציני על ההופעות הללו, וכבר מזמן הוערך השכר שלה בכמה מאות אלפי דולרים.

אלא שתחלופת מיילים "סודית" שהגיעה לידי האתר "ראדאר אונליין" חושפת בדיוק כמה מופיע בצ'ק של הגברת: בין 750 אלף למיליון דולר לקידום מוצר, ונראה כי השכר שלה זינק פלאים מאז שהפכה לחצי מהזוג קרדשיאן-ווסט.

על פי המיילים, שנשלחו על ידי אנשיה של קים, כוכבת הריאליטי דורשת לא פחות מחמישה כרטיסים למחלקה ראשונה ואחד למחלקת תיירים עבור הפמליה שלה (המיילים לא חושפים מי ה"פראייר" שצריך להתפשר על פחות מקום לרגליים). כמובן שאחרי טיסה במחלקת עסקים אי אפשר לרדת ברמה, לכן סעיף נוסף דורש שהיא והצוות שלה ישהו תמיד במלון מפואר, כשקרדשיאן מן הסתם תזכה בסוויטה היוקרתית ביותר בו.

עוד ב-mako סלבס:

דרישות נוספות כוללות גם "רכב מנהלים שייקח אותה ממקום למקום, שירות קבלת פנים בשדה התעופה, אבטחה, שכר לצוות איפור ושיער צמוד וחשבון הוצאות יומי", לפי הפירסום באתר. "אנו נאשר את הצלם, את כל התמונות שיודפסו, את צוות הגלאם (שיער, איפור, סטייל ומניקור), את המלון/חברת התעופה/שירות ההסעות והיח"צ", מסכמים אנשיה של קים את הרשימה הצנועה.

בתזמון מושלם העלתה אמש קים לאינסטגרם תמונות "לפני ואחרי" שלה לאחר שימוש במוצר נגד נשירה, שלדבריה אפשר לה לוותר על תוספות השיער המפורסמות שלה. האמנם? בשביל מיליון דולר ברוטו, גם אנחנו היינו מוכנים להשתתף בניסוי.

אין תמונה
עזרו לנו להבין מה ההבדל וזכו בתהילת עולם

קים קרדשיאן (צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן, instagram)
לפחות הסלפיז בחינם | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן, instagram

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +