פרטים נוספים מתבררים על מצבה הקשה של קריסטינה בראון, בתם של וויטני יוסטון ובובי בראון, שנמצאה אמש מחוסרת הכרה באמבטיה על ידי בעלה.

לפי מקור אנונימי, אחד מעובדי בית החולים בג'ורג'יה בו היא מאושפזת, בראון בת ה-21 סבלה מחוסר אספקת חמצן למוח במשך זמן רב, מה שככל הנראה הוביל למוות מוחי. לפי המקור, שנשמע מאוד בטוח בעצמו - סיכוייה של בראון לצאת מהמצב הם אפסיים עד לא קיימים.

דיווחים נוספים טוענים כי רופאיה של בראון הכניסו אותה לקומה רפואית עקב מצבה הקשה, והם מתכוננים לגרוע מכל. משפחתה של בראון, כולל אביה בובי בראון וחבר קרוב של המשפחה, טיילר פרי, לא עוזבים את מיטתה ומתפללים לנס.

עוד ב-mako סלבס:

למרות שהרופאים מסרבים להתייחס באופן רשמי למצבה של בראון וטוענים כי הוא יציב, מקורב נוסף למשפחת בראון טוען כי "המצב בהחלט לא נראה טוב, אני לא חושב שהיא הולכת לשרוד".

המשטרה עדיין לא מפרסמת את נסיבות המקרה במלואן, אבל מדווחת שככל הנראה אין קשר למנת יתר של אלכוהול או סמים, בדומה למותה של אמה וויטני יוסטון לפני שלוש שנים, שנמצאה אף היא באמבטיה במלון בוורלי הילס. "אנחנו מודעים לעובדה שאמה מתה בצורה דומה", אמרה אחת החוקרות, "ואין לכם מושג כמה עצוב זה".

בובי כריסטינה בראון. ארכיון (צילום: AP)
יוסטון ובראון. מקווים לנס | צילום: AP

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +