אל תעצבנו את הבריטים – זה הלקח שלמדה השבוע ריטה אורה, לאחר שכ-400 תלונות התקבלו ברשת BBC בקשר לתלבושת החושפנית שבחרה ללבוש בתוכנית הכישרונות "דה וואן".

אורה, שלבשה חליפה לבנה בלי חזייה או חולצה מתחת לז'קט הפתוח שלה, היתה מוקד לטענות רבות מצד הורים שצפו בתוכנית. "אני לא רוצה לראות את הציצים שלה תלויים בחוץ בתוכנית לכל המשפחה", התלוננה אחת הצופות.

ב-BBC מיהרו לפרסם הודעה רשמית, בה נאמר: "אני מתנצלים אם נפגעתם מבחירת הלבוש של ריטה אורה בתוכנית אתמול. אם היו מתייעצים איתנו, היינו מבקשים שתלבש משהו מתאים יותר לשעה שבע בערב".

עוד ב-mako סלבס:

גם רשות התקשורת הבריטית הודיעה שתחקור את העניין לאחר שקיבלה אף היא כ-30 פניות בנושא. "אנחנו בודקים את התלונות הללו במטרה לראות אם יש צורך לנקוט בצעדים, אבל לא כל חקירה תלויה בכמות הפניות שמתקבלות", אמר דובר הרשות.

זו לא התלבושת הסקסית היחידה שלבשה האקסית של רוב קרדשיאן לצילומי התוכנית, והיא עצמה הודתה כי "אני אוהבת לנצל את העבודה שאני הבחורה היחידה בפאנל".

"אני לא עושה שום דבר שובב בטירוף, אני פשוט מנסה להיות ספונטנית", אמרה הזמרת הבריטית בראיון. אותנו, בכל אופן, לא תשמעו מתלוננים.

ריטה אורה  (צילום: BBC)
אנחנו לא כל כך מבינים מה הרעש | צילום: BBC

ריטה אורה  (צילום: BBC)
בסה"כ מחשוף | צילום: BBC

ריטה אורה
זה לא שצילמו אותה מהזווית הזו נגיד

ריטה אורה
ראינו כבר דברים הרבה יותר נועזים מריטה

ריטה אורה בלבן
דוגמא | צילום:

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +