ראינו תמונות, שמענו שמועות – אבל עכשיו זה רשמי: קריס ג'אנר (58) וקורי גאמבל (41) ביחד, והיא "מאוד מאושרת", או כך לפחות טוענת בתה קלואי קרדשיאן.

השניים צולמו השבוע בלוס אנג'לס אחרי שחזרו מחופשה רומנטית במקסיקו, שבוע לאחר שנסעו עם בתה של קריס, קים קרדשיאן, וכל פמלייתה לחגוג את יום הולדתה בלאס וגאס.

גאמבל וג'אנר, שהגישה לאחרונה בקשה לגירושין מבעלה בנפרד ברוס, החזיקו ידיים מול מצלמות הפפראצי והוא אף חיבק אותה מאחור כשהעמיסו את הרכב שלהם בתיקים וחפצים.

עוד ב-mako סלבס:

מעבר ל-17 השנים שמפרידות ביניהם, השניים חולקים את אותו המקצוע – קריס מנהלת את בנותיה ובעלה לשעבר ואילו קורי הוא אחד המנהלים של ג'סטין ביבר, שבמקרה נצפה לפני זמן מה בארוחת ערב רומנטית עם בתה קנדל.

אגב, בשבועות האחרונים השניים היו מעורבים במיני-סקנדל כשאדם שהתחזה לגאמבל התראיין לכמה אתרי אינטרנט ודיבר על חיי המין שלו ושל ג'אנר. הזיוף נחשף כשהמתחזה אמר שלא סיפר לאמו על היחסים עם קריס, בזמן שאמו של גאמבל בכלל נפטרה. 

מקור סיפר למגזין "אס וויקלי" כי קלואי קרדשיאן תומכת בקשר החדש של אמה, ו"חושבת שקורי נהדר וממש חמוד. היא אוהבת אותו ואוהבת את זה שקריס מאושרת כל כך". מעניין אם האקס ברוס, שעל פי הדיווחים יוצא עם חברתה הטובה של קריס, מפרגן גם הוא לקשר החדש.

אין תמונה
לפני כמה ימים הם עוד ניסו להכחיש. קריס וקורי (משמאל) עם המשפחה

קריס ג'נר קורי קאמבל נובמבר 2014 (צילום: Splash News, Splash news)
אבל עכשיו הם כבר רשמית מחוץ לארון. קריס וקורי מחזיקים ידיים | צילום: Splash News, Splash news

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +