אם יש משהו שבנות קרדשיאן-ווסט-ג'אנר אוהבות, זה תשומת לב. הן כל כך אוהבות אותה, שהן מוכנות לריב, להילחם ולגנוב אחת מהשנייה כדי לזכות בעוד כותרת בצהובון או באזכור באתר בידור כלשהו. צילומי העירום של קורטני קרדשיאן ההריונית למגזין "DuJure" הם רק דוגמא אחת לכך – קורטני היא ממש לא הקרדשיאנית הראשונה שמצטלמת בעירום למגזין או לקמפיין. לפניה עשתה זאת קים במגזין "פייפר" וב-"GQ" הבריטי (וזה רק בשנה האחרונה), קנדל בצילומים לספר של ראסל ג'יימס וקלואי בקמפיין נגד פרוות.

אייטם בנות הקרדשיאן
מימין - דגדגה את האינטרנט, משמאל - לא נשכח לעולם

אייטם בנות הקרדשיאן
לפחות קלואי עושה זאת למען מטרה מוצדקת. סתם, גם אנחנו צחקנו מזה

אין תמונה
והאחות הקטנה שלמדה מהר יותר מכולן

אבל זה רק קצה הקרחון: רק אתמול העלתה קלואי לאינסטגרם תמונה שלה עם נזם ענק (ומזויף) באף, אותו נזם שאיתו נראתה קנדל ג'אנר במסיבת בריכה לפני כמה חודשים. מקווים רק שחיטאת אותו קודם, קלואי.

אייטם בנות הקרדשיאן (צילום: Chris Weeks, GettyImages IL)
איך להגיד לכן את זה בנות? זה מכוער על שתיכן | צילום: Chris Weeks, GettyImages IL

ואם נזם משותף נשמע לכם מגעיל, מה תגידו על כך שהאחיות חולקות ביקיני? קים העלתה תמונה שלה בביקיני מאחוזה במיאמי בה התארחה, והודתה שגנבו את בגד הים מהאחות הקטנה קיילי. אין ספק שהוא נראה שונה מאוד על כך אחת מהן. אגב, הן לא חייבות ללבוש את אותו בגד הים כדי לגנוב זו לזו את הרעם – קריס ג'אנר, אם המשפחה בת החמישים פלוס, העלתה תמונה בביקיני כחול חושפני זמן קצר אחרי שבתה קנדל הצטלמה לקמפיין בגדי ים. מקנאה?

קריס VS קנדל ג'נר
מעל כולן - האם הפתטית בתבל. קריס מנסה גם

את ההבדלים בין בנות המשפחה המנותחות (קריס, קים וקורטני) לאלה שעדיין דבקות במה שהטבע נתן (קיילי, קנדל וקלואי) אפשר לראות בבירור כשהן הולכות על מחשוף עמוק – למשל הז'קט נטול החולצה שלבשו קים וקנדל בהזדמנויות שונות.

קים קנדל קרדשיאן (צילום: Splashnews)
לראשונה אנחנו מתקשים בהכרעה בין האחיות | צילום: Splashnews

אפילו בליל כל הקדושים הן לא מצליחות לשמור על מקוריות – כבר ראינו את קים וקורטני חולקות תחפושת פיראטית סקסית, ואת קריס גונבת לבת קים את תחפושת מלכת הלבבות שלה.

פיראטית
אוי קורטני, עוד בבגדים העתקת

גם הדור הבא של המשפחה כבר נזרק לתוך הקלחת המטורפת הזו – קים דאגה לא פעם ולא פעמיים לתאם תלבושות עם הבת הקטנה נורת', משל היתה אקססורי אופנתי ולא תינוקת בת שנה וחצי. מצד שני, זה בדיוק הגיל שבו עדיין אפשר להלביש אותה במה שרוצים בלי שתוכל להביע דעה בנושא.

קריס וקים
אוי קריס. די, אמרנו את זה כבר

מילא אם בנות המשפחה היו מסתפקות רק בגניבה של אאוטפיטים מוצלחים שכבר הוכיחו את עצמם, אבל לאחיות קרדשיאן יש נטייה לחלוק אפילו את הפדיחות האופנתיות שלהן – שימו לב לטייץ השקופים מדי שלבשה קלואי למכון לפני כשבוע, אותם מכנסיים לא הולמים שבהם נצפתה אחותה קים זמן קצר לפני כן. בכל מקרה, שתיהן זכו באייטם פפראצי מביך – אז כנראה שהמשימה הושלמה.

אייטם בנות הקרדשיאן (צילום: splashnews)
הכי נחמד זה שגם חיבה לבד זול הן חולקות | צילום: splashnews

אייטם בנות הקרדשיאן (צילום: splashnews)
יש לנו בול כזה מהראשון שוק בימי שלישי | צילום: splashnews

mako סלבס בפייסבוק,  בטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +