בעוד הוא מעורב בתאונת דרכים קטלנית שמסתיימת במותה של אישה, ועומד בפני סיטואציה שבסופה הוא עלול להשלח לכלא - עוד פרטים מעניינים על שינוי המין של ברוס ג'אנר מתגלים.

כך למשל, עכשיו מתבהר איך ולמה חלק מילדי משפחת קרדשיאן-ג'אנר ידעו על המהלך הרבה לפני האחרים. קים קרדשיאן, למשל, רמזה על התהליך של ברוס לפני שהוא נודע רשמית, כי לפי דיווחים מעבר לים, היא גילתה את זה לבד - ובצורה הכי הזויה שיש.

מגזין In Touch המפוקפק טוען כי בתקופה שבה קים וברוס חלקו את אותו הבית, הקרדשיאנית הזמינה מהאינטרנט סט הלבשה תחתונה של מותג צרפתי. אלא שהסט מעולם לא מצא את עצמו בארון שלה, למרות שהחברה טענה שההזמנה נשלחה.

עוד ב-mako סלבס:

קים החליטה לברר מה קורה ולשאול את העוזרת אם יש לה מושג לאן נעלמו הפריטים. העוזרת, לפי המקורות המצוטטים במגזין, לקחה אותה בלי להסס לארון של ברוס, והראתה לה את התחתונים והחזייה במלוא הדרם.

קים ההמומה, שבדרך כלל לא באמת מפגינה רגשות, "כעסה מאוד" לפי הדיווח, מה שככל הנראה הוביל לשיחה בין השניים בה ברוס "יצא מהארון בפניה". אז מצד אחד אמנם קשה לנו להאמין שהסיפור הזה אמיתי, אבל מצד שני - המשפחה הזאת הוכיחה לנו לא פעם שאצלה הכל אפשרי.

אין תמונה
אם זה אמיתי, אולי ברוס ירצה לשאול גם את הפרווקיני?

ברוס ג'אנר (צילום: Splashnews, splash news)
מה שבטוח, הוא כבר לובש חזיות - בין אם הן של קים או שלא | צילום: Splashnews, splash news

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +