טום קרוז- טייס חובב

נשארים בתעופה ובפטיש של הסלבס לכל מה שנשאר באוויר יותר מכמה שניות. גם לכוכב "משימה בלתי אפשרית" שמתהדר בלעשות את הפעלולים שלו בעצמו ושבר קופות ככוכב סרטי אקסטרים, ישנו תחביב חמוד להטיס מטוסי קטנים בשעות הפנאי. קרוז הוא טייס נלהב שמתדהר ברישיון טיסה כבר שנים ארוכות, שמטשטש סופית את השוני בין האיש לבין תפקידי האקשן אותם הוא מגלם על המסך.

רוצים לזכות ב-SCISCOOTER החדש שמשגע את העולם? הכנסו עכשיו >>

טום קרוז
טום קרוז. גם לי יש

מדונה- רכיבה על סוסים

נכון שגם התעסקות אובססיבית בקבלה ובבוטוקס יכולים להיחשב כסוג של אקסטרים כשלעצמם, אבל במקרה של מדונה שום ריגוש הוא אף פעם לא מספיק ולכן היא אימצה לעצמה עוד תחביב אקסטרימי לגמרי – רכיבה על סוסים. בגילה המופלג של המלכה אסתר זה בטח לא נעים ליפול מסוס דוהר ולשבור את הירך, בטוח לא מה שמונע ממדונה לתפעל את התחביב המסעיר הזה במלוא המרץ.

מדונה
מדונה. סולידית

פטריק דמפסי- נהג מרוצים

די צפוי שלחתיך כריזמטי כמו פטריק דמפסי יהיה גם צד רודף סכנות ואקסטרים, ולכן זה בוודאי לא מפתיע שלכוכב "האנטומיה של גרי" יש אולי את התחביב המסוכן מכולם שיכול להיגמר באשפוז בכל פעם כשהוא עולה על ההגה. דמפסי הוא כאמור נהג מרוצים חובב שנוהג לנוע עם מכוניות ראלי במהירות של למעלה ממאתיים קמ"ש בדרך קבע. העיקר שהוא חמוש בקסדה.

פטריק דמפסי
פטריק דמפסי. מי נתן לך רישיון?

ברדלי קופר וג'ורג קלוני- רכיבה על אופנועים

זה אולי לא נחשב בגדר תחביב יוצא דופן ברמת הסיכון שהוא מעניק, אבל תודו שממש לא הייתם רוצים שמשהו אסתטי עלול לקרות לפנים המושלמים של ברדלי קופר, וזה בדיוק מה שרכיבה במהירות על אופנועים עלולה לגרום. אחרי שכבש את העולם בשנים האחרונות ככוכב קולנוע וכחתיך הוליוודי מבוקש, קופר מוצא זמן לתעל את מכסת האקסטרים שלו ברכיבה על אופנועים בשעות הפנאי. נקווה רק שהוא יותר זהיר על הכביש מאשר הדמות שלו ב"בדרך לחתונה עוצרים בווגאס". גם במקרה של קלוני מדובר באובססיה זהה לריגושים, וגם כאן החתיך השרמנטי לא מפחד לסכן פציעות פיזיות בשביל להגיע למכסת האדרנלין המבוקשת. ומה שלא עושה מעמד אחד הגברים הנחשקים בגלובוס וסטאר בלתי מעורער, בוודאי עושה הצילינדר של האופנוע.

ברדלי קופר
ברדלי קופר. יש את זה ביותר סקסי?

ג'ורג' קלוני
ג'ורג' קלוני. אתה לא זקן בשביל זה?

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט – הטסת מטוסים קטנים

בטוח שלגדל שישים ילדים או כמה לעזאזל שהזוג פיט ג'ולי מגדלים, זה אקסטרים קיצוני שלא תמצאו בשום מקום, אבל אולי בגלל זה הזוג הנערץ מחפש אחרי ריגושים ושקט שאפשר למצוא רק בין העננים. על המסך ובחיים הפרטים שלהם הם הגיעו כבר לכל סף ריגוש שרק אפשר לאתר, מה שלא מונע מבראג'לינה את התענוג האולטימטיבי של הטסת מטוס לבדך. השניים מתמחים בהטסה של מטוסים קטנים כתחביב נפלא לשעות בהם הבייביסיטר לוקחת פיקוד, וכדאי שימהרו וישיגו רישיון למטוסי סילון גדולים בשביל לאכלס את כל המשפחה לטיסה פרטית.

אנג'לינה ג'ולי
אנג'לינה ג'ולי. סעי, יש לך עוד

בראד פיט
בראד פיט. אישתך מאחוריך

מתיו מקונוהי- גלישת גלים

קוליות ומתיו מקונוהי הם שני דברים שהולכים צמוד כמו קוקה קולה וסכרת, ואין תחביב יותר מעורר התפעלות מאשר גלישת גלים בגוף שרירי ומעוצב. מדובר באקסטרים המושלם ובתחביב שעדיין לא המציאו משהו מרגש יותר ממנו, ולא, אנחנו לא מדברים על תפיסה של רבע גל בהילטון, אלא על גלישת גלים בגובה של  בניני משרדים, ואת זה עושה מקונוהי כבר שנים ארוכות. כמובן שהלוק עוצר הנשימה, הבלונד המתבקש ובטן יותר שטוחה מהבורד של הגלשן, הם חלק בלתי נפקד מהחבילה ומתחביב שמספק אקסטרים אבל מחייב גם מראה תואם בשביל לקיים אותו כמו שצריך.

מתיו מקונוהי
מתיו מקונוהי. מעדיפים אותך בטנגה

הריסון פורד- להטיס הליקופטר

בסרטים שלו הריסון פורד תמיד היה הרפתקן קיצוני שלא רואה אף סכנה ממטר, אבל מסתבר שגם בחיים מחוץ לסט הריסון שלנו מכור לריגושים כאילו בתעודת הזהות שלו כתוב בשם המשפחה ג'ונס ולא פורד. השחקן המבוגר שבקרוב יחזור למסך בדמות המיתולוגית של האן סולו, הוא טייס חובב כבר שנים ארוכות, שחוץ מלהטיס מטוסים וגם לרסק אותם לפעמים בתאונות מפחידות, נוהג לצאת לסיבובי טיסה בשכונה עם המסוק החדיש שלו. אקסטרים כזה שום התערבבות עם הנסיכה ליאה לא יכול לספק.

הריסון פורד
הריסון פורד והצעצוע

***בכפוף לתקנון