כמו בכל תכנית של טיפ מהשואוביז, אנחנו נותנים לכם טיפים קצרים מהמנטורים של הסלבס. הפעם, אירה דולפין, עם טיפ כושר מנצח, המאפרת של עולם הטלוויזיה עם הטרנד העכשווי לאיפור העיניים ופינת עיצוב חדשה עם אלברט אסקולה, בה ידרג את בתי היוקרה בארץ ובחו"ל וישלח אחד מהם להריסה! בנוסף, נגלה לכם איפה ניתן להשיג את הריהוט של הבתים ההורסים האלה גם בארץ!

טיפ מהשואוביז (צילום: צילום מסך מתוך התוכנית)
צילום: צילום מסך מתוך התוכנית

את אלברט כולנו למדנו לאהוב בסדרת הדוקו ריאלטי "יס מן", שם נחשפנו לחייו האישיים, בין היתר לצד בן זוגו הלא פחות מוכר, אסי עזר. והפעם בפינה "הורס או להריסה", הוא מגיע על תקן אדריכל ומעצב פנים שמדרג את בתי היוקרה ובארץ ובחו"ל, ואנחנו נגלה איזה בית הוא שלח להריסה ולאיזה נתן את הדירוג הנחשק - הורס. הבאנו לכם את ארבעת הבתים ההורסים שנבחרו מהארץ וגם גילנו לכם איפה אפשר להשיג את הריהוט מבלי לצאת מהארץ.

כנסו לפינה של אלברט מתוך התכנית, בה תקבלו הצצה גם לסלון שלו ושל אסי>>
טיפ מהשואוביז (צילום: צילום מתוך התכנית)
צילום: צילום מתוך התכנית

מימין למעלה, בית יוקרה בעיצובו של דניאל חסון. הכורסאות, הספה והשולחנות, כולם של המותג היוקרתי פנדי, שאותם דניאל בחר מבית מותג פיטרו הכט בהרצליה.

משמאל למעלה, בית יוקרה עליו אחראים סמט אדריכלים. את האבן הטבעית הענקית, שמתחילה מתוך הבית לחוץ הבית ומחברת בין החללים בצורה מושלמת, בחרו לקחת מבית מותג פרביטל.

מימין למטה, בית יוקרה בעיצובו של ניצן הורוביץ. השטיח המושלם שאוסף אליו את כל הצבעים בחלל הינו מדגם דאימונד, עשוי ויסקוזה, באריגה שטוחה, בחר הורוביץ מבית מותג צמר שטיחים.

משמאל למטה, בית היוקרה אותו עיצב גיא וליקסון. את הדק שחוצה את הבית עד לבריכה, עשוי עץ טיק מלא ונעשה בעבודת יד, בחר לקחת מבית מותג ויוה דלתות ופרקטים.

ובפינת הבייביסלבס שלנו, המוצרים שהסלבס אוהבים לרכוש לתינוקות שלהם, נבחר 2 מוצרים שגם אנחנו אהבנו והפעם: קפצנו למקס בייבי ובחרנו תיק שנפתח לכסא נייד ועגלת הסייבקס המוזהבת, הטרנד של הסלבריטאים, ביניהם, סלינה גומז, ג'יזל, דיוויד בקהאם, ברדלי קופר, קירה נייטלי ועוד.

תיק כסא: בוסטר אוכל משולב עם תיק נשיאה יאמיגו, מבית Benbat. מה הסלבריטאיות אוהבות בו? פשוט, קומפקטי, קל ומושלם לנסיעות ובכלל לכל התנהלות אורבנית עם סטייל, כשמגיעים לבית קפה, כשלוקחים איתנו את הילד לעבודה או כשסתם מתיישבים לאכול איפשהו.

טיפ מהשואוביז (צילום: באדיבות מקס בייבי)
בוסטר אוכל משולב עם תיק נשיאה יאמיגו | צילום: באדיבות מקס בייבי

עגלת סייבקס: עגלת סייבקס מיוס 2 CYBEX ROSE GOLD MIOS, הקיימת גם אצל מקס בייבי שמייבאים אותה בייבוא מקביל, משלבת אמבטיה, טיולון ושילדה רוז גולד, שנחשבת לתכשיט של העגלות. אז בנוסף לנראות המושלמת והאופנתית ולנוחות התינוק המונגשת, הן בבולמי הזעזועים שיש לכל גלגל והן בריפוד המאוורר של התינוק ומגן השמש הארוך, מה שהסלבריטאיות אהבו זה את העבודה שהפעם חשבו גם עליהן.

אז מלבד הלוק ההורס, מגיע השלב של סגירת של העגלה המושלמת, זו שעושה את החיים קלים ונסגרת בלחיצת כפתור אחת בלבד! וזה לפני שדיברנו על מהמשקל הסופר לייט של השלדה שעומד על 5.4 קילו בלבד. פלא שהסלבריטאיות עפות עליה?

כנסו לאתר של מקס בייבי>>
טיפ מהשואוביז (צילום: באדיבות מקס בייבי)
עגלת סייבקס | צילום: באדיבות מקס בייבי
הקוסמטיקאית של הסלבס, עופרי בס, עם הטיפ שחוסך זמן לכל הסלבריטאיות

עופרי בס, הקוסמטיקאית שכל הסלבס מוצאים לה לשון, ביניהן, ורד פלדמן, מיטל גל, אירה דולפין ועוד, משתפת שעכשיו לא כולן חייבות להגיע אליה פיזית. תעשו כמו שאר הנשים מרחבי העולם וגם הסלבריטאים פה בארץ. כנסו לאתר שלה לילי קאי, ענו על שאלון קצר וצרפו תמונה של הפנים ושל הלשון שלכן ותקבלו את אבחון ה-VIP שהסלבריטאיות מקבלות, כולל ערכה מדוייקת לבעית העור שלכן.

כנסו לטיפ של עופרי מתוך התכנית>>
טיפ מהשואוביז (צילום: צילום מסך מתוך התוכנית)
הקוסמטיקאית של הסלבס, עופרי בס | צילום: צילום מסך מתוך התוכנית

הדר ישראלי, המנתחת של הסלבס, המרדית גריי הישראלית, עם טיפ מתוך חדר הניתוח

הדר ישראלי שלא יכלה להגיע לאולפן הפעם, צילמה לנו את הטיפ שלה רגע לפני שנכנסה לבצע את ניתוח המאמי מייקאובר שהסלבריטאיות עפות עליו.

כנסו לטיפ של הדר מתוך התכנית>>
טיפ מהשואוביז (צילום: צילום מסך מתוך התוכנית)
מימין לשמאל: ד"ר הדר ישראלי, אירה דולפין, אלברט אסקולה ועופרי בס | צילום: צילום מסך מתוך התוכנית

הטיפ של אירה דולפין, מאמנת הכושר של הסלבס, שיעזור לכם להתמיד ולעשות כושר

אז איך הסלבריטאים מזיזים את עצמם מהספה לאימוני כושר, גם כאשר יש ברקע סגר אחר סגר ששיבש להם את שגרת ימי הצילום השוטפים? מאמנת הכושר של הסלבס, אירה דולפין, עם טיפ שיקים אתכם כמעט כל בוקר לאימון כושר וזה קשור לנעליים שלכם.

כנסו לטיפ של אירה מתוך התכנית>>

 

טיפ מהשואוביז (צילום: צילום מסך מתוך התוכנית)
אירה דולפין, מאמנת הכושר של הסלבס | צילום: צילום מסך מתוך התוכנית

הטיפ של המאפרת של הסלבס והטלוויזיה, ורד גני, עם הטרנדים לאיפור העיניים

מהם שני הטרנדים הלוהטים לאיפור העיניים ועם איזה איפור כדאי לכן לייצר אותם? המאפרת של הסלבריטאים, ורד גני, עם כל התשובות.

כנסו לטיפ של ורד מתוך התכנית>>
טיפ מהשואוביז (צילום: צילום מסך מתוך התוכנית)
ורד גני עם הטרנדים הכי חמים לאיפור העיניים | צילום: צילום מסך מתוך התוכנית

ועד הפעם הבאה, אתם יכולים להיכנס למתחם טיפ מהשואוביז ב-mako ולהתעדכן בכל הטיפים של המנטורים ושל הסלבריטאים בענייני כושר, איפור, אופנה טיפוח ועוד.