הפעם בתכנית מומחים פלוס+, המומחים שלנו עם טיפים שיעזרו לכם להוריד את כמות הויכוחים עם בני הזוג, הטרנד שהגיע גם לארץ - רפואת שיניים מקרוסקופית, איך תעצבו את הבית מהמיטה ובמינימום כסף? ולמה כשאנחנו מגיעות לקוסמטיקאית, יש איבר אחד שאנחנו כמעט מתעלמות ממנו לחלוטין וחבל?

ונתחיל עם הטיפ של הפאנליסט ד"ר אריאל סביון, שיסביר על המגמה בעולם, המשלבת טיפולי רפואת שיניים מקרוסקופית, שעד לא מזמן היו שמורים רק לחדרי ניתוח. אז מה היתרון הגדול בטיפול מקרוסקופי ואיך אפשר להשתמש בזה גם לטובת ציפויי חרסינה ולהשיג תוצאות מרשימות?

לטיפ המלא של ד"ר אריאל סביון>>

מומחים פלוס (צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס')
אריאל סביון | צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס'

ולטיפ של הפאנליסט אביגדור יזדי, מנטור למערכות יחסים, שיסביר מה הסיבה לרוב הריבים והוויכוחים עם בני הזוג שלנו ואיך אפשר לצמצמם את כמות הוויכוחים ולנהל אורח חיים מכיל וטוב.

לטיפ המלא של אביגדור>>

מומחים פלוס (צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס')
אביגדור יזדי | צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס'

ולטיפ של הפאנליסטית סיגלית סלומון, שתגלה לנו איזה איבר חשוב אנחנו מזניחות כשמגיעות לקוסמטיקאית שלנו ולמה כדאי לנו להשקיע בו, בייחוד כשהקיץ מתקרב וזה הזמן לגופיות ובגדי הים.

לטיפ המלא של סיגלית>>

 

מומחים פלוס (צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס')
סיגלית סלומון | צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס'

ולטיפ של הפאנליסטית יעל שביט, מעצבת פנים ומומחית לתכנון חללים, שתספר על הטרנד לעיצוב הבית אונליין, טרנד שקיים כבר שנים בארצות הברית וכזה שמאפשר כמעט לכל אחד להיעזר בעיצובו של מעצב ידוע ומכל איזור בגלובוס ומבלי לחכות חודשים לפניות שלו, או לשפוך אלפי ומאות אלפי שקל על הייעוץ. גם בארץ בעקבות הקורונה המגמה מתחילה ואתם המרוויחים העיקריים. אז איך זה עובד?

לטיפ המלא של יעל>>

 

מומחים פלוס (צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס')
יעל שביט | צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס'

ולסיום, הטיפ של נטלי רוגל, מנהלת דיגיטל ופודקאסטית שתסביר לנו אחת ולתמיד איך להעלות פודקאסט מקצועי בקלות.

 

מומחים פלוס (צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס')
נטלי רוגל, | צילום: מתוך התוכנית 'מומחים פלוס'

לטיפים נוספים אתם מוזמנים להכנס לטיפ מהשואוביז ולמצוא שם טיפים מהמומחים בנושאים פיננסים, נדל"ן, זכויות יוצרים, עיצוב הבית טיפוח זוגיות ועוד.