אלק בולדווין  (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
אלק עצבני | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

חלומו של כל צלם פפראצי הוא להשיג תמונות של סלב ידוע מכה צלם אחר, ואם אפשר גם שובר לו את המצלמות. צלמי פפראצי כל כך להוטים להשיג את התמונות הללו, עד שהם לא בוחלים באמצעים ולעיתים מקניטים ומציקים לסלבס באופן תקיף למדי, עד שלאלה נמאס סופית והם מאבדים את העשתונות.

זה בדיוק מה שקרה לאלק בולדווין (55), ששוב נקלע לעימות חזיתי עם צלם שעקב אחריו ואחרי אשתו הילאריה (29) בניו יורק, שבוע אחרי לידת בתם הראשונה כרמן.

תמונות שצילמו צלמים אחרים מראות את בולדווין אוחז בצלם, פול אדאו, מטיח אותו על מכונית חונה וגורר אותו הרחק משם. הילאריה, מצידה, עמדה מזועזעת וצפתה במתרחש מהצד.

המשטרה הגיעה למקום ושוחחה עם כל הנוגעים בדברים, אך אחרי בירור העובדות החליטו השוטרים שלא להגיש תלונה נגד השחקן. מקורבים לכוכב "רוק 30" סיפרו כי הצלם היה אגרסיבי, רדף אחרי בולדווין והמשיך לנסות ולדובב את הילאריה אחרי התקרית.

אלק בולדווין  (צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news)
אאוץ' | צילום: AKM-GSI / Splash News, Splash news

"כל מה שאני יכול לומר זה שעשיתי את עבודתי", אמר אדאו לאתר TMZ בתגובה. "שאלתי אותו שאלות נורמליות ואז הוא התחרפן, זה הכל".

זו לא הפעם הראשונה ולא השנייה שבה בולדווין חם המזג מעורב בתקרית כזו – הוא תקף בעבר גם צלמים וגם כתבים ששאלו אותו שאלות אישיות ומציקות מדי, ואף קרא לעבר כתבת ששאלה אותו על אשתו "תיחנקי".

"הדבר היחיד שאני מצטער עליו הוא שנתתי לזה להשפיע עליי, ושהתעמתתי עם התקשורת", אמר בולדווין בראיון בתחילת השנה. צער לחוד ומעשים לחוד, מסתבר.

>> כל מה שרציתם לדעת על טהוניה רובל

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אלק בולדווין  (צילום: JDH Images / Splash News, Splash news)
לא עם הגרזן | צילום: JDH Images / Splash News, Splash news