ג'סיקה סימפסון רזה
זו לא דיאטה, זה אורח חיים

מחכים לאחרי החגים כדי להתחיל דיאטה? מוטב מוקדם מאשר מאוחר, והעדות לכך היא גזרתה ההולכת ומצטמצמת של ג'סיקה סימפסון. סימפסון, שצילמה לאחרונה סדרת פרסומות ל"שומרי משקל", צולמה כשיצאה מאולפן בלוס אנג'לס ונראתה רזה בהרבה משהיתה רק לפני כמה חודשים – זמן קצר לאחר לידת בתה מקסוול.

מלבד הדיאטה של "שומרי משקל", סימפסון חייבת את הקרדיט גם למשטר האימונים המפרך שלה, שכולל אימוני כושר ארבע פעמים בשבוע עם מאמן הסלבריטאים הארלי פסטרנק. "פגשתי את ג'סיקה זמן קצר אחרי שילדה, והיא לא היתה עצמה", סיפר פסטרנק למגזין "פיפל". "הגוף שלה לא היה שלה. יכולתי לראות עד כמה היא מרגישה שלא בנוח בתוכו".

אלא שכעת חושפים מקורות כי הכוכבת שקלה בכלל לעבור ניתוח במקור, אחרי שהתקשתה לרדת במשקל. "אחרי שילדה את בתה, ג'סיקה הרגישה שאין שום סיכוי שתצליח להוריד את המשקל לבדה, כיוון שהיא נאבקה כל כך בעבר ונראה היה שהמשקל שלה אחרי הלידה רק הלך וגדל. אז כמו נערה הוליוודית אמיתית, היא ניסתה למצוא פתרון מהיר וכירורגי – ניתוח קיצור קיבה".

על פי הדיווחים, סימפסון העדיפה לשמור את העניין בסודיות כדי לא לסכן את החוזה של עם "שומרי משקל", אבל לצערה – או למזלה – שני רופאים נפרדים אליהם פנתה ייעצו לה נגד הניתוח, והיא נאלצה לבחור בדרך הקשה.

ג'סיקה סימפסון רזה
ענבים הם אויבים!

ג'סיקה סימפסון רזה
מסכנה, בדודא לבוריקיטס