לבנה זוהרים ואביה
ראובן והבת. בטוח שהיא זוכה

אומנם היא נמצאת מרחק עשרות קילומטרים ממנו והפעם האחרונה שהם נפגשו הייתה לפני חודשיים וחצי, אבל ראובן "זוהרים" גוגמן מעולם לא הרגיש כל כך קרוב לבת לבנה כמו שהוא מרגיש בימים אלא.

האב הגאה, שחולה במחלת ניוון שרירים קשה ומרותק למיטתו במהלך רוב היום, עוקב כמעט אחרי כל פסיעה של הבת המבוצרת, ומתמוגג מאושר כאשר הוא רואה כיצד הפכה הבת שלו לאחת הדיירות הכי פופולאריות של העונה ולמועמדת רצינית להעמיס את המיליון בסוף המסע.

"אני מאוד מרוצה ממה שאני רואה מלבנה", מספר גוגמן הגאה בראיון מיוחד לקראת המסר האישי שיעביר לבתו במסגרת המשימה השבועית. "בגלל המצב הרפואי שלי אז אני יוצא מהבית לעיתים נדירות וכן כיף מאוד שיש לי תעסוקה כל יום, וזה לראות את לבנה. הפלזמה כל הזמן מול העיניים שלי, המחשב והפייסבוק. אני כל הזמן עוקב ורואה אותה כל רגע".

אתה אוהב מה שאתה רואה?
"מאוד מאוד. אני נורא גאה בה ובאיך שהיא מתמודדת יפה במשך כל התקופה הזאת. לא ראיתי אותה במשך חודשיים וחצי וזה לא קל עבורי. מה שהכי קשה לי זה שאנחנו רואים אותה אבל היא לא רואה אותנו, ואין לה שום מושג מה אנחנו יודעים ומה חושבים עליה בחוץ. קשה לי שקשה לה".

מה היה הרגע הכי קשה מאז שהיא בבית?
"עברתי לא מעט טלטלות במהלך העונה הזאת, אבל למרות מה שהיה קיבלתי את הכול באהבה כי הכי חשוב לזכור שבסופו של יום מדובר בתוכנית טלוויזיה ולא בשום דבר אחר. אני מאוד מרוצה ממה שאני רואה מלבנה, מחזיק לה אצבעות ומאמין שבסופו של דבר היא זאת שתזכה במיליון".

למרות הפופולאריות הגואה של לבנה בתוך ומחוץ לנווה אילן, היא נאלצה לעבור לא מעט משברים במהלך השהות שלה בבית. השיא התרחש כמובן באותו ריב מפורסם עם רוני מיילי בו הוטחו לעברה קללות קשות בעיקר על היותה לסבית. מאז כבר הספיק ראובן להתפייס עם משפחת מיילי, אבל הוא בהחלט זוכר היטב את הרגעים הקשים.

"רגע השבירה של לבנה בתוכנית הגיע אחרי הריב עם רוני, היא ממש התפרקה שם וזה היה לי מאוד קשה לראות את זה", הוא משחזר, "האמירה הכי קשה שהוא אמר לה זה 'שאת תמותי בלי ילדים' וזה היה הכי קשה ללבנה ולי כי היא תמיד חלמה על ילדים משלה והיא מאוד אוהבת ילדים. כל הקללות האחרות לא שברו אותה כמו האמירה הזאת, זה פשוט גמר אותה. מי שמכיר את לבנה ואותי יודע שהחלום הכי גדול שלנו זה לזכות יום אחד ולראות ממנה ילדים".

רוני מיילי וההורים של לבנה
עם רוני. סלח לו

אז איך בסופו של דבר הצלחת לסלוח לו על האמירה הקשה הזאת?
"ברגע ששמעתי שהוא אמר שהוא מוכן לישון על המדרגות מחוץ לבית שלי עד שאני אכניס אותו בפנים, אז הבנתי שהבן אדם באמת מצטער מהלב. אני בן אדם שסולח והחלטתי להיפגש איתו, ובאמת היה מפגש מאוד מרגש וראיתי ממנו עד כמה הוא מצטער באמת. אנחנו משפחה שסולחת, ברגע שבן אדם מבקש בכל דרך להתנצל אז אתה חייב לפתוח את הבית ואת הלב שלך. אני הצלחתי להתרשם שזו התנצלות כנה ולא משהו עבור המצלמות".   

מה לדעתך לבנה הייתה חושבת על הסולחה הזאת?
"אין לי ספק שגם היא הייתה סולחת לרוני והיא אפילו חיבקה אותו לפני שהוא יצא מהבית. לבנה היא בדיוק כמוני, היא נורא רגישה וסולחת מהר מדי לכל אחד. לפעמים זה גם אחד מהמגרעות שלה שהיא סולחת מהר מדי לאנשים, אבל היא כזאת".

לאיזה דיירים בבית הכי התחברת?
"אני מאוד אוהב את אבי. אני חושב שהוא ממלא ללבנה את הצד האבהי שכל כך חסר לה בבית והוא מעניק לה המון אהבה ותמיכה. אני גם נורא אוהב את ירדן ולדעתי היא ולבנה יכולות להיות חברות טובות גם מחוץ לבית".

יש דיירים שאתה מחבב פחות?
"בגדול אין לי בעיה עם אף אחד. את מי שלבנה אוהבת אז גם אנחנו אוהבים".

אבא של לבנה (צילום: מתוך הפיייסבוק של ראובן זוהרים)
עם בני. אוהב את מי שלבנה אוהבת | צילום: מתוך הפיייסבוק של ראובן זוהרים

איך התגובות שאתה מקבל?
"יצאתי לא מזמן לשוק התקווה, אחת הפעמים הנדירות שאני יוצא החוצה, וראיתי את כמות האהבה העצומה שלבנה מקבלת. אנשים ביקשו להצטלם איתי ולהביע את התמיכה והאהבה שלהם".  

איך אתה מעריך את הסיכוי שלה לזכות?
"גבוה מאוד. אני מאמין שזה בינה לבין טהוניה ואחת מהן תזכה בסופו של דבר. אני יודע אבל שברגע האמת זו תהייה לבנה שתקבל את הכי הרבה קולות. הכי מגיע לה".

מי עוד בגמר חוץ משתיהן?
"זה אני לא יודע להגיד. שתיהן בטוחות, אבל לגבי השאר אז הכול יכול להשתנות. אני מאוד אוהב את איתי, הוא נגע לליבי נורא. נראה לי שמגיע גם לו להיות בגמר".

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

לבנה וטהוניה  (תמונת AVI: mako)
עם טהוניה. אחת מהן תגמור עם המיליון? | תמונת AVI: mako