גיא גיאור ובר רפאלי, ארבע שנים לזינק (צילום: אורי אליהו)
בר וגיאור. מי ישבור למי? | צילום: אורי אליהו

לאחרונה החלו גיא גיאור ובקי גריפין להסתובב ביחד, מה שמיד העלה חשד לרומן חדש בזירתו של השורד בדימוס. השניים נראו בבר שלו (בר, יעני מקום ששותים בו, לא רפאלי), הולכים ביחד לאורך הטיילת וגם באזור מגוריו בצפון הישן של תל אביב. אבל הנה משהו שאתם לא יודעים: רק לפני מספר ימים אישרו אותו גיאור ואותה רפאלי את הגעתם - המשותפת, יש לציין - למסיבה במועדון באר שבעי, במטרה ליהנות מביצועיו של עמית דובדבני, חצי מהרכב "אינפקטד משרום" וחבר טוב של רפאלי מאל. איי.

גיא גיאור ובר רפאלי, ארבע שנים לזינק (צילום: אורי אליהו)
גיאור ובר. תשאלו את ציפי | צילום: אורי אליהו

אמנם בסופו של דבר גיאור הגיע לב"ש בגפו, אבל מתברר שהסיבה נובעת מעניינים טכניים בלבד, שכוללים את כמות האנשים הגדולה באותו ערב והעובדה שהמקום אינו מחזיק במתחם סגור שבו ניתן לרפאלי לבלות באופן שבו מגיע לך כשאת בר רפאלי. או בקיצור, למרות הכחשות מצד המעורבים עצמם, לפי מקורבים האקסית של ליאו דיקפריו עדיין חזק בתמונה של גיאור.

ועד כמה בתמונה, אתם תוהים? אותם מקורבים טוענים שמאמא רפאלי, ציפי לוין, אישרה בשיחות אישיות שאכן יש עניינים בין בתה לגיאור. עם זאת רמזה לוין שלא מדובר במשהו רציני ואף ניבאה - חצי בהומור, חצי לא - שהבת שלה עוד תשבור לגיאור את הלב. ואולי יש לזה קשר לשמועות על בר ועל המילארדר טדי שגיא? בכל מקרה, אאוץ'.

ציפי רפאלי לא עונה לטלפונים.

עוד בmakoבידור: מה עובר על בראד פיט; אריק אלפר לא מצליח למכור את הג'יפ בו זכה; אור קולנברג יודע מי אשם בהדחתו; פאולה עבדול אולי לא תמשיך ב"אמריקן איידול"; אילנית לוי ורודריגו גונזלס שותפים לאוטו; עינב בובליל תגיש תוכנית רדיו חדשה; לגיא גיאור יש כלי חדש; קרן פלס צריכה את עזרתכם באיך אומרים פטרוזיליה באנגלית, מייקל ג'קסון נרצח; אנסטסיה מירקין מ"הישרדות" התחתנה ומה מחכה לכם ב"הישרדות 3".

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.