קולאז'- טל ברקוביץ ואיציק זוהר (צילום: אלעד דיין)
ברקוביץ' וזוהר. מה יהיה שם? | צילום: אלעד דיין

רק לאחרונה הכירו הכדורגלן בדימוס ואיש התקשורת, איציק זוהר (40), והבינלאומית טל ברקוביץ' (25), עת נפגשו על רחבת הריקודים של העונה הנוכחית של "רוקדים עם כוכבים". העובדה שהשניים רווקים ופנויים להצעות עשתה את שלה ומקורבים בסביבתם של השניים סיפרו כי נוצר ביניהם כבר בהתחלה סוג של קליק.

וכך יצא שמאז הכירו השניים החלו אט-אט להתקרב, עד רגע השיא שהתרחש שלשום בערב כשהשניים, יחד עם עוד כמה קולגות לתוכנית, ביניהם אבי קושניר ומרחב מוהר, הגיעו כדי לפגוש במסעדת "רפאל" בתל אביב את האורחת ההוליוודית פמלה אנדרסון והרקדן שלצידה.

אחרי ארוחת ערב מלאה באבק כוכבים, המשיכו זוהר וברקוביץ'- רק שניהם, באווירת אחד על אחת, לבר "דוד ויוסף", שנמצא בצפון תל אביב, שם העבירו שעות של זמן איכות זוגי ביחד. מי שעבר באזור יכול היה להישבע שמה שקורה שם הוא לגמרי רומנטי.

מקורבים לשניים מספרים כי נכון לכרגע יש עניין בלנסות ולטפח משהו זוגי בגזרתם ורק הזמן יגיד אם זה אכן יצליח.

אולי היה לזה סיכויים גבוהים יותר אם זוהר לא היה פורש בסוף שבוע האחרון מהתוכנית, לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים ושבר את ידו. כי אתם יודעים 'רחוק מהעין, רחוק מהלב'. אנחנו בכל מקרה מחזיקים אצבעות. בינתיים מסוכנות "יולי", המייצגת את ברקוביץ', סירבו להגיב על הידיעה.

אגב, גם הכוכב המרקד מרחב מוהר מתרועע לאחרונה עם אחת שיודעת לרקוד, מיכל אמדורסקי. הזוג נמצא בשלבי התאהבות ראשוניים וגם להם נחזיק אצבעות. שיהיה בכיף.

>> את הופעת הבכורה של קייטי פרי וראסל בראנד כזוג נשוי כבר ראיתם?