עורכי דינו של ג'רמי אטיה, צעיר אתיופי בן 29, פנו בימים האחרונים לבית משפט השלום בפתח תקווה בדרישה לזמן את כוכבי "הישרדות VIP" להעיד נגד חברם לאי, איתי תורג'מן, במשפט שמתנהל בימים אלה נגד השחקן.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

בגלי צה"ל דווח הבוקר כי במסגרת תביעה שהגיש אטיה נגד בעלי מועדון "דיזינגוף" בתל אביב (בו היה תורג'י שותף בעבר) על כך שלא הורשה להיכנס למקום מטעמים גזעניים, טוען אטיה כי החיקויים של בני העדה האתיופית שביצע תורג'מן במהלך התכנית מוכיחים את טענותיו כי הגזענות טבועה עמוק בשחקן.

אטיה טוען בכתב התביעה כי הגיע לידיו מידע כי בנוסף לחיקויים שראו הצופים על המסך, תורג'מן ביצע חיקויים פוגעניים נוספים נגד העדה האתיופית, שנשארו על רצפת חדר העריכה.

לפיכך, עורכי דינו של אטיה מבקשים מבית המשפט להורות לערוץ 10 להעביר אליהם את כל החומרים שלא נכנסו לתכנית, ולזמן את חבריו של תורג'י מ"הישרדות" למתן עדות.

אטיה, שעלה בחודשים האחרונים לכותרות כאשר לכד שני חשודים ברצח של בעל חנות בנתניה, מנהל כבר זמן רב מאבק נגד תורג'מן והמועדון שהיה בבעלותו.

גרעין התביעה הוא על כך שאטיה לא הורשה להיכנס למועדון בליל ה-14 בינואר, לאחר שאת חברו הצבר הכניסו ללא כל בעיה. בכתב התביעה דורש אטיה פיצוי כספי של כ-140 אלף שקלים בסעיפים של אפליה ולשון הרע וכן מודעת התנצלות של תורג'מן בעיתונים הגדולים.

הישרדות VIP פרק 19 (יח``צ: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
כוכבי "הישרדות VIP". בקרוב בבית המשפט? | יח``צ: ורד אדיר, יחסי ציבור