יונתן כהן עם הילה נחשון בטקס פרסי הטלויזיה (צילום: עודד קרני)
כהן ונחשון. יפים ביחד | צילום: עודד קרני

יעל בר זוהר וגיא זוארץ, אתם שומעים? ויתרתם ברגע האחרון על הובלת הקמפיין של חברת האופנה H&O, נכון? אז דעו לכם שהם המשיכו הלאה, נו הארד פילינגס. ומה שלא טוב למנחה טלוויזיה אחד, טוב כנראה למנחה טלוויזיה אחרת: הכירו את הפרזנטורים החדשים של החברה: הילה נחשון ובן זוגה הדוגמן בדימוס, יונתן כהן.

כזכור, חברת H&O נפרדה לאחרונה מהפרצופים המוכרים שלה, גלית גוטמן ולירון לבו, ושמות של זוגות רבים עלו על הפרק כמחליפים, ביניהם גם מלי לוי ושמעון גרשון, אקי אבני וסנדי בר, אייל גולן ואילנית לוי וכאמור, יב"ז וגי"ז, שאף היו רגע לפני חתימה על חוזה שמן שברגע האחרון לא יצא לפועל.

ועכשיו זה רשמי: אחרי מסע חיפושים נרחב סגרה בחברה עם הדוגמנית והמנחה הילה נחשון, ועם בן זוגה ואב בנה, יונתן כהן, שישמשו כפרזנטורים החדשים. כזכור, כהן לא זר לתחום הדוגמנות, והיה למעשה אחד הדוגמנים המוכרים והפופולרים בארץ. ברזומה שלו יש אפילו צילומים לחברת "פוקס" לצידה של יב"ז. עולם קטן. במיוחד כשמדובר בדוגמנים.

מיחסי הציבור של החברה נמסר:
"לאחר תהליך ארוך ומורכב של חיפוש אחר פרזנטורים חדשים הם אכן נבחרו. אנחנו מאוד שמחים על הבחירה כי היה חשוב לנו למצוא זוג שהם גם זוג בחיים".

>>מסתבר שהירדנים והמצרים דווקא אוהבים את צה"ל, והכל בזכות נטלי דדון