מורן אטיאס ולאפו אלקן
מורן ולאפו. יוצאים לאור

איטליה סוערת: נראה כי הזוגיות של השחקנית מורן אטיאס עם הדוגמן אוונג'לו באוסיס, הייתה רק סיפור כיסוי לדבר האמיתי- זוגיות עם לאפו אלקן- הבעלים של "פיאט" העולמית ואחד האנשים המפורסמים ביותר בארץ המגף.

מגזין "צ'י", שפרסם בעבר את התמונות של קייט מידלטון בעירום, מדווח ביממה האחרונה על הרומן בין אטיאס (32) לאלקן (36) ואף מפרסם תמונות זוגיות של השניים במהלך חופשה בניו יורק.

אלקן, בן לאם נוצריה ואב יהודי, הוא יזם ואיש עסקים וגם נכדו של מייסד "פיאט"- חברת המכוניות בגדולה באיטליה. יחד עם אחיו הוא מחזיק כיום ברוב מניות החברה ונחשב לאחד האנשים העשירים במדינה.

כמו כן, אלקן נחשב גם כפלייבוי לא קטן. הוא כיכב ברשימת 25 הגברים הסקסיים בעולם של מגזין GQ, זכה פעמיים בתואר המתלבש הטוב ביותר של המגזין וניטי פייר וניהל רומן עם מרי קייט אולסן, שכיום יוצאת עם אחיו של ניקולא סרקוזי.

לפני שבע שנים עמד אלקן במרכזה של פרשה מביכה, כאשר על פי דיווחים באיטליה הוא נמצא מחוסר הכרה כתוצאה משימוש בסמים בביתה של נערת ליווי טראנסקסואלית בת 54, שהצילה את חייו.

מקורבים לאטיאס מספרים כי הזוגיות המדוברת נמצאת בתחילת דרכה ונשמרה זמן רב בסוד, תוך כדי שימוש בעזרתו של חברה הטוב, אוונג'לו באוסיס, כסיפור כיסוי. אטיאס לא סיפרה עליה לאף אחד עד אתמול, כאשר התקשורת באיטליה פוצצה את הרומן הסוער והוציאה אותו לאור. 

>> פפראצי: גאולה אבן חזרה לגזרה אחרי הלידה

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

מורן אטיאס ולאפו אלקן
הסוד נחשף
מורן אטיאס ולאפו אלקן
בתוך פיאט 500?
מורן אטיאס ולאפו אלקן
באסטד!
לאפו אלקן
אלקן. מצא את האחת | צילום: Ricardo Ramos, GettyImages IL