גילי מיילי (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
גילי. משפחת מיילי בחוץ | צילום: יריב פיין וגיא כושי

גילי מיילי הודח הערב מבית "האח הגדול" לאחר ריב סוער עם ענת. מיילי, שכבר הוזהר לפני כחודש על ידי האח כי חל איסור להשתמש באלימות מילולית, עבר פעם נוספת על הכלל והביא להדחתו מהתוכנית. 

"אני באמת שמחה ומאושרות שיש אכפתיות ורגישות לגבי האלימות המילולית של הבנאדם הזה", אומרת הערב בתגובה ראשונה אחותה של ענת, מירי. "אני חושבת שזו דוגמא טובה לכל המדינה שהוציאו אותו. מבחינתנו זה היה קטסטרופה כבר בריב עם לבנה והוא היה צריך לצאת מהבית כבר אז. אני שמחה שזה קורה עכשיו".

יש סיכוי שתפגשו איתו כמו שמשפחתה של לבנה נפגשה עם אביו רוני?
"לעולם ועד לא. אין לנו שום עניין בבנאדם שיש לו דעות חשוכות ואלימות מילולית קשה. בלי קשר ללסביות, זה דעות חשוכות וזה לא במנטליות שלנו בכלל".

לעומת אחות של ענת יש דיירים שדווקא חושבים כי נעשה לגילי עוול. שלי ורוד, שהודחה לאחרונה מבית האח סיפרה: "המעריצים שלי כתבו לי על הריב שהיה בין ענת לגילי ופנו אליי לעזרה בגלל שאני סקסולוגית, ביקשו שאדבר עם אנשים מהקהילה ועם אחותה של ענת.

אחות של ענת (תמונת AVI: mako)
אחות של ענת. לא תפגש עם משפחת מיילי | תמונת AVI: mako

"חבל לי שגילי יוצא ככה ולא יורד במדרגות מול הקהל. אני יודעת שהזהירו אותו ובכלל את כולם בבית שלא לדבר על אוכלוסיות מסוימות. אני לא יודעת למה גילי אומר את הדברים האלו. אולי זה כי תקפו אותו וזה משהו לא מודע אבל אני לא חושבת שהוא הומופוב. זה לא נראה ככה לפחות".

שלי הדגישה כי "בכל מצב אסור להגיב כמו שהוא מגיב לאנשים ככה ובטח לא בטלוויזיה. כואב לי הלב עליו, על הבית וגם על ענת, אני יודעת שקשה להם וחבל שזה נגמר ככה. לגילי יש צד מקסים וכובש והוא ממש השתדל אבל כשהוא מתקיף הוא חד וחבל שהוא לא מצליח לשלוט בזה. אני הייתי מאוד אמביוולנטית לגביו לכל אורך הדרך, כי לצד התוקפנות הוא בחור מקסים".

שלי ורוד (צילום: יריב פיין וגיא כושי)
שלי ורוד. אמביוולנטית כלפי המקרה | צילום: יריב פיין וגיא כושי

מי שהיה חבר טוב של שלי בבית האח, בני גולדשטיין שיתף גם הוא ברגשותיו: "כואב לי הלב שהוא יצא כי הוא היה הלב של הבית, הוא עשה את כל הצחוקים והכיף. לפעמים הבית מעצים את התחושות של כל מי שבתוכו ומקצין התנהגויות של אנשים. האח הגדול הפסיד כשהוציא שחקן חזק כמו גילי".

ניכר כי גולדשטיין מאוד מחובר לגילי ומנסה להסביר את הצד שהצופים אינם מבינים לטענתו: "קשה להיות בבית, אני מאשים את הבית ולא את גילי. ענת היא לא ילדה טובה ירושלים, היא יודעת ללחוץ על הכפתורים הנכונים ולהציק. היא מהממת וחכמה ויודעת ללחוץ על הכפתורים של גילי. כמו שלגילי יש לב רחב והוא אוהב לתת לאנשים, ככה גם קשה לו להתאפק ויש דברים שהוא אומר שהם לפעמים קשים וגם אם הוא מצטער קשה לקחת אותם בחזרה".

>> מורן אייזנשטיין לוהטת בביקיני

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

בני מתראיין לראשונה (תמונת AVI: mako)
בני גולדשטיין. מספר מה הוא מרגיש | תמונת AVI: mako
ענת (תמונת AVI: mako)
ענת. אולי עכשיו יהיה לך קצת שקט | תמונת AVI: mako