אשת התקשורת, מעיין אדם, הודיעה הבוקר (חמישי) על הריון שני, זאת לאחר שילדה את בתה הבכורה לפני שמונה חודשים. אדם כזכור נמצאת בזוגיות עם יובל צלנר, לו בת מנישואים קודמים.

אדם הודיעה על כך בחשבון האינסטגרם שלה, בצירוף סרטון ישן בפעם הראשונה בו הודיעה לאחותה, מפל אדם ז״ל, על כך שהיא תהיה דודה לצד תמונות של בתה הבכורה תבור. כזכור, לפני כחודשיים, מעיין אדם שכלה את אחותה באירועי 7 באוקטובר, לאחר שמפל השתתפה במסיבה בנובה ונרצחה על ידי מחבלים.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎maayan adam מעיין אדם‎‏ (@‏‎maayanadam‎‏)‎‏

על בחירת השם תבור לבתה הבכורה סיפרה בזמנו מעיין: "ילדה שלנו, למרגלות הר תבור לפני הרבה שנים, כשאבא שלך עוד היה חייל צעיר בצנחנים, ההאמר שבו נסע איבד שליטה והתהפך כמו בסרטים", פתחה את דבריה. "הוא שבר את המפרקת. רוב בני האדם לא היו שורדים, אך בדרך נס, בהשגחה עליונה הוא נשאר בחיים".

אדם סיפרה אז כיצד דווקא הסיפור הלא פשוט הזה הסתיים בצורה מרגשת כל כך: "ביום שבו ניצלו חייו, ניצלתי גם אני. זכיתי באהבת חיי, וזכיתי בך, בכורתי".  מאז ותמיד שיתפה אדם על הרצון שלה למצוא זוגיות ולהיות אמא, ובשנים האחרונות היא מתחזקת זוגיות יציבה עם צלנר והיום שיתפו השניים בהודעה המשמחת.