ענת צאיג חוזרת הביתה
הנה באתי הביתה | צילום: צ'ינו פפראצי

חודשיים וחצי של מגורים בבית "האח הגדול", שכללו סכסוך דרמטי אחד עם גילי מיילי, ריבים בלתי פוסקים עם לבנה זוהרים וטהוניה רובל, ובעיקר פוטנציאל גמר לא ממומש מאחת הדיירות הדומיננטיות בבית. כל זה הגיע אמש לסיומו, כאשר ענת צאיג הודחה מהבית הנצפה במדינה.

"הייתי עם חברות עד איזה שש בבוקר", משתפת ענת על השעות שעברו מאז יצאה לעולם האמיתי, "קשקשנו, שיתפתי אותן בכל מה שעבר עליי. הייתי עם החתולים והכלב שלי והלכתי לישון מאוחר. וכן קצת קראתי טוקבקים אני מודה, אני מאלה שרואים סרט אימה ועם הידיים מסתירים אבל מציצים. גם בבוקר כבר פתחתי ערוץ 20 כדי ללחוץ עוד קצת על הפרונקל. אבל מה שכן, אני חייבת להגיד שראיתי קצת את ההתנהלות הכללית בבית ואמרתי לעצמי, 'וואללה, יצאת בזמן, לפני שזה התחיל לטפס לך ממש על עצבים".

האמנת שתודחי?
"הייתה לי תחושת בטן כי חשבתי שהמועמדים שהיו לידי צברו אהדה ציבורית יותר גדולה. אם זאת טהוניה שמאוד קשה להתחרות במוצא, מופעי הליצנות של ביז'ו שאני חושבת שאולי ילדים נקרעים עליו, ויניב, שעבר תהליך חד, מנער חנון למישהו יותר קולי, אז זה לא הפתיע שאני הלכתי".

הספקת לראות או לשמוע דברים שהפתיעו אותך?
"כל פעם שאני קוראת טוקבק מפרגן ואוהב, שיש בו הערכה או תמיכה במי שאני אני מופתעת מחדש. בתוך הבית אתה כל כך משולל פרגונים ופידבקים, אתה שוכח מי אתה. באיזשהו מקום אתה רק חי ושורד ואין לך שיקוף של מי אתה, אז השיקוף הזה עושה טוב. מאוד טוב".

 

תישארי עם מישהו מהדיירים בקשר?
"דיברתי עם כמה מהדיירים שכבר יצאו. עם דנה, שהיה משהו בקול שלה כל כך כייפי ומוכר ומחמם את הלב, ואני נורא רוצה כבר לפגוש אותה. התחלנו שם לקלף אחת את השנייה והיא יצאה בדיוק לפני שהתאפשר. דיברתי עם מירי ואני אדבר עם שלי ופאולינה, שסימסה לי סמס מקסים. תשמעי, לדבר עם אנשים שהיו שם, זה כמו יוצאי יחידה צבאית שעברו איזו טראומה ביחד, והם הכי מבינים האחד את השני".

ענת צאיג חוזרת הביתה
הכי התגעגעה לכלב | צילום: צ'ינו פפראצי

 זו הייתה טראומה?
"באיזשהו מקום כן. זה משהו שמוציא אותך מאזור הנוחות ומנטרל אותך, זה תהליך קשה לטוב ולרע. זה מציף הרבה דברים".

ומה לגבי המיילים- יש סיכוי שתהיו בקשר?
"חס וחלילה. להגיד לך את האמת, זה בכלל לא הדברים שגילי מיילי אמר שחלחלו ופצעו, זה כל ההתנהלות שלו. זה בנאדם שאם זה היה בחוץ, אין לי איתו כלום. אם הייתי רואה אותו בחברותא דקה, זה אדם שהייתי רוצה להתרחק ממנו כמו אש. תוסיפי את הרשעות שלו, האלימות המילולית, הצורך להשפיל כל אדם שנותן לו שביב של ביקורות. להגיד לך שאני עושה עליו חרם? לא. אבל אני גם לא ארצה בשום קשר עם אדם כזה בחוץ".

אז אם הם יבואו וינסו ליישר הדורים אין סיכוי?
"בא להם ליישר את ההדורים כדי לקבל עוד קצת קרדיט ציבורי, אין לי שום בעיה, נלחץ יד וניישר הדורים, אבל הם סוג של אוויר מבחינתי".

מה היה הסיפור עם לבנה? איך דווקא שתיים מהקהילה לא הצליחו להסתדר אחת עם השנייה?
"
אני אסביר לך את זה בצורה פשוטה- ההסתכלות שמדובר בשתי לסביות נעריות ולכן זה מצריך קשר הדוק וחיבור מהבית, פשוט מצחיקה. אני קודם כל בנאדם ואני מתחברת לבנאדם אחר לא לפי נטייה מינית. גם בחוץ לבנה זה לא מישהי שהייתי נהנית בחברתה, מגלה בה עניין או מתחברת אליה. זה שהיא אוהבת נשים לא עושה את זה חיבור משמיים, זו הסתכלות קלישאתית".

ענת צאיג חוזרת הביתה
ביי ביי האח הגדול | צילום: צ'ינו פפראצי

למי הכי התגעגעת בחוץ?
"התגעגעתי מאוד מאוד לאחותי ולכלב שלי. אחותי הספיקה כבר לעדכן אותי ולספר לי שאני מקבלת המון אהבה ושכל האנשים בחוץ, שיותר מזכירים אותנו כבני אדם, מתחברים אליי ואוהבים, זה מחמם את הלב".

מי חמישיית הגמר שלך?
"טהוניה, לבנה, לאון, דור ואולי איתי או ירדן. האמת, אני נורא רוצה לקוות שאולי אפילו שניהם יגיעו לגמר, אם אפשר".

ואת עדיין מהמרת שטהוניה תזכה?
"בתוך עמי אני יושבת. אני יודעת מה מדבר לאנשים בחוץ. מצוקה מוכרת, אין מה לעשות".

טהוניה וענת מתחבקות
עם טהוניה בימים טובים יותר. תיקח את המיליון | תמונת AVI: mako

יבאס אותך אם היא תזכה?
"כל עוד יצאתי מהבית לא מפריע לי שתזכה. כמובן שהייתי שמחה שאיתי, ירדן או לאון ייקחו את המקום הראשון, אבל אני מציאותית".

טוב, אז עכשיו נראה אותך עפה על השקות ואירועים?
"עוד מוקדם לדעת. אני כן יודעת שאני רוצה לעשות במשהו שקשור בתקשורת, לראיין אנשים, לכתוב, לשבת בפאנלים תקשורתיים".

>> הופעת בכורה: קותי סבג והחברה מבלים ביחד

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

ענת צאיג חוזרת הביתה
אחד שבטוח לא יצעק עליה | צילום: צ'ינו פפראצי