הסולו של דניאל תבורי (תמונת AVI: כוכב נולד)
תבורי. למד בדרך הקשה לנעול את הדלת בבית | תמונת AVI: כוכב נולד

זה כמה שבועות שדניאל תבורי הוא כבר לא רק הבן של שימי, אלא אחד מהמתמודדים הבולטים בעונה הנוכחית של "כוכב נולד". ולתהילה, כידוע, יש מחיר.

כמו כל המתמודדים בתוכנית, גם תבורי קיבל מכשיר סלולרי חדש, מפנק ומשוכלל. אלא שבמקרה שלו הוא לא הספיק ליהנות ממנו כי כמה ימים אחרי, עת התעורר מהשינה בבית אביו, ניגש תבורי לראות אם מישהו חיפש אותו בסלולרי וגילה שהמכשיר נגנב.

אחרי חיפושים ובירורים התברר לתבורי שלא רק הסלולרי החדש שלו נלקח, אלא שגם מכשיר האייפוד, ועליו כל המוזיקה שלו. אחרי עוד כמה בירורים, הוא שם לב שהדלת של הבית נשארה פתוחה ושמישהו פרץ לבית וגנב רק את חפציו. שזה, תודו, קצת ביש מזל, במיוחד לאור העובדה שהגנב גם עשה לא מעט שיחות מהמכשיר. שמישהו יעביר את המסר להפקה, אולי יארגנו לו חדש.

 עוד בmakoבידור: מה עובר על בראד פיט; אריק אלפר לא מצליח למכור את הג'יפ בו זכה; אור קולנברג יודע מי אשם בהדחתו; פאולה עבדול אולי לא תמשיך ב"אמריקן איידול"; אילנית לוי ורודריגו גונזלס שותפים לאוטו; עינב בובליל תגיש תוכנית רדיו חדשה; לגיא גיאור יש כלי חדש; קרן פלס צריכה את עזרתכם באיך אומרים פטרוזיליה באנגלית, מייקל ג'קסון נרצח; אנסטסיה מירקין מ"הישרדות" התחתנה ומה מחכה לכם ב"הישרדות 3".

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.