אין תמונה
פדרו ומריאנה. אפשר להירגע, כבר לא פה

אחרי שלושה ימים של מסיבות עיתונאים, מפגשי מעריצים והתקהלויות המוניות של ילדים צורחים ותולשי שערות, כוכבי "כמעט מלאכים" - פדרו לאסיאני ומריאנה אספוסיטו, הוברחו היום בשעה שש בבוקר לשדה התעופה בן גוריון וחזרו לארגנטינה, לפחות עד סוכות, אז הם אמורים להגיע בהרכב מלא להופעה בישראל. 

הכוכבים הארגנטינאים נחתו בארץ בשבת האחרונה בשעות אחר הצהריים, על מנת לקדם את מכירת הכרטיסים של המופע שלהם, ומאותו רגע לא נחו יותר מדי. בשדה התעופה המתינו להם מאות מעריצים ומשם המשיכו השניין למפגש מעריצים מסודר בהיכל נוקיה ביד אליהו. את הלילה הם העבירו במלון דן בתל אביב, שם העבירו את כל שהותם בארץ. בבוקר יום ראשון הם הצטלמו לתכנית בערוץ הילדים, ומיד אחריה קיימו מסיבת עיתונאים מתוקשרת, כאשר רודריגו גונזלס שימש בתפקיד המתרגם. 

כמעט מלאכים באל גאוצ'ו (צילום: יוני טובלי)
הכוכבים. יחזרו בקרוב | צילום: יוני טובלי

עוד באותו יום המשיכו השניים לעוד מפגשי מעריצים ומשם לארוחת ערב דרום אמריקנית מפנקת במסעדת "אל גאוצ'ו". מיד אחר כך הם חזרו למלון ובשעת לילה די מאוחרת ביקשו מהמלווים שלהם לארגן להם בילוי במועדון לילה בתל אביב. וכך היה. במהלך שהותם הם גם עשו כמה דברים טובים על הדרך כאשר הצטלמו לקראת ערב ההתרמה השנתי לילדי "וראייטי" שישודר בשבוע הבא בערוץ 2. 

אתמול הגיעו השניים שוב להיכל נוקיה, על מנת לבדוק היכן בדיוק יופיעו בפעם הבאה שיגיעו ארצה. הם דילגו בין אלפי מקומות הישיבה באולם, בדקו את חדרי ההלבשה ונישקו כל עובר אורח. שיא הביקור נרשם אתמול בערב, כאשר השניים התייצבו על סט צילומים של חברת "כיף" והצטלמו לפרסומת חדשה של החברה ובכך הפכו למוי כייפים החדשים של החברה. הבוקר, כאמור, הסתיים הביקור. 

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

וממש עכשיו בmakoבידור: עינב בובליל פותחת פה על הומואים, מירית לא סולחת לאיגור, הטוויטר כובש את הביצה, כך נראית פריצה לאולפן באמצע שידור "לילה בכיף", אילנה ברקוביץ' ממש לא בהריון, שפרה במסע קניות בדרום תל אביב ומה עושה היום מאיה ממן מ"כוכב נולד"?