ספי ריבלין (צילום: פלאש 90, משה שי)
ריבלין. הבת הסודית נחשפת | צילום: פלאש 90, משה שי

יממה לאחר שהובא למנוחות, נחשף צד פחות מוכר בחייו של השחקן והקומיקאי ספי ריבלין. השחקנית עדי בן ישראל, שבשנים האחרונות שינתה את שמה לעדי זינו, סיפרה למערכת "ערב טוב עם גיא פינס" כי היא בתו של ריבלין, תוצאה של קשר מחוץ לנישואין עם השחקנית אפי בן ישראל ("פרפר נחמד"). לריבלין יש ארבעה ילדים מנישואיו לרינה.

עדי בת ה-27, ששיחקה בין היתר במחזות הזמר "קטנטנות", "הנסיכה סיסי" וסדרת הטלוויזיה "שחר", חיה במשך כל השנים עם אמה ולא הייתה בקשר עם ריבלין.

"חשוב לי להגיד שעצוב לי מאוד", אמרה בראיון טלפוני שישודר הערב, "אני מתנצלת שאני מנצלת את הבמה הזו בשביל להגיד את הדברים האלה, אבל כנראה זו תהיה הדרך היחידה שלי אי פעם להגיד את הדברים האלה לאנשים שאני רוצה שישמעו את זה".

לדבריה, במשך השנים ניסתה ליצור קשר עם הבדרן, אך ללא הצלחה. "מדברים על זה שהוא איש משפחה טוב ומסור, ואני בטוחה שהיה איש משפחה אהוב ומסור למשפחה שלו, אבל מאוד מאוד עצוב לי שאני לא הכרתי אותו ככה, ושהבנות שלי לא הכירו אותו ככה".

"עצוב לי שזה התפספס, שהוא פספס אותי בשנים האלה", מוסיפה עדי, "עצוב לי שניסיונותי כן להכיר, וכן לנסות, כשלו. בעיקר עצוב לי שבנותי לא הכירו אותו ברמה הזאת. וזהו, זה מה שעצוב לי. שתהיה לו מנוחה מהשמיים ושישמרו אותו".

השחקנית והמדבבת אפי בן ישראל, שרובנו זוכרים אותה מ"פרפר נחמד" אמרה ל-mako: "הדבר היחיד שחשוב לי זאת הבת שלי - שתשרוד את זה, שלא תקבל רוע. היא בסך הכל ילדה שמתחננת להכרה, בלי כל רוע ולכלוכים ובלי ריקושטים. אני רק רוצה שיהיה לה טוב".

>> תמונות ראשונות: גאולה אבן אחרי הלידה

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אין תמונה
עדי ב"שחר"

אין תמונה
אפי בן ישראל עם דודו זר