קונאן אובראיין לא מבזבז זמן – דקה וחצי אחרי שבר רפאלי דורגה במקום הראשון ברשימת מאה הנשים הלוהטות בעולם של המגזין "מקסים", הוא הזמין אותה להתארח בתוכניתו וגם לא הפסיק לפלרטט איתה לאורך כל הראיון.

"שמעתי עלייך הרבה לפני כן, חשבתי עלייך לעיתים קרובות", הוא אמר כבדרך אגב. "לא הגבת לאף אחד מהמכתבים שלי". בר סיפרה בראיון כי בתמונה המפורסמת שלה ב"מקסים" היא בכלל לא עירומה אלא הצטלמה בתחתונים, שנמחקו מאוחר יותר בפוטושופ.

היא חשפה שלמרות שהיא נחשבת לאחת הנשים היפות בעולם, גברים מפחדים להתחיל איתה, ושהפעם היחידה שרצתה לתת לבחור את המספר שלה היה לאחר שניגש אליה בישירות ואמר לה שהיא בטח רוצה אותו. "אני הייתי מתחיל איתך בימי הרווקות שלי", אמר אובראיין, ורפאלי ענתה בחיוך: "אין גברים כמוך יותר". הוא הזהיר אותה: "חייך ישתנו אחרי הראיון הזה".

כשנשאלה על ידו מה היא מחפשת בבחורים, היא ענתה: "יש את הדברים הברורים, אני רוצה שהוא יהיה מתוק ונחמד", ואובראיין קטע אותה: "בלה בלה בלה, אני מדבר על הדברים האמיתיים שאת מחפשת". בר מיד השיבה: "חתיך. אבל הדבר הראשון שבו מבחינה אצל בחור זה השיניים שלו. יש לי פטיש. אם לבחור יש חיוך נהדר ושיניים לבנות", וביקשה ממנו "תראה לי את השיניים שלך".

הפלירטוט ביניהם נמשך גם כשדיברו על מותג התחתונים החדש של רפאלי, Under.me. "הפרסומת שעשית וגרמה למוח שלי להתלקח", הוא החמיא לה, ושאל: "מה תחתוני גברים מגלים לך על הגבר שלובש אותם?". בר התחכמה והשיבה: "זה אומר הרבה על גבר כשהוא לובש תחתוני נשים".

הפינג פונג הלוהט הזה המשיך כשבר ניסתה להישמע כמו מבינה גדולה בתחתונים. "שמתי לב שהבחורים שיש להם מוניטין גדול במיוחד, מעדיפים תחתונים משוחררים יותר. מה אתה לובש?", שאלה את קונאן, שענה מיד "אני לובש תחתונים משוחררים מאוד. אני שמח שאמרת לי את התשובה הנכונה לפני ששאלת".

אבל הרגע שבו אובראיין נתפס עם המכנסיים למטה היה רגע שבו רפאלי החליטה להתבדח על חשבונו. "רציתי להביא לך תחתונים, אבל אתה ביקשת לארג'-אקסטרא לארג', ובהפקה אמרו לי להביא סמול, אז...", היא משכה בכתפיה לקול תשואות הקהל. אם היא אי פעם תחליט לפרוש מדוגמנות, צפויה לה קריירה מזהירה כסטנד אפיסטית. בתחתונים, כמובן.