אין תמונה
שמה את ה"בר" ב"בררנית"

בהעדר משפחת מלוכה מקומית או אפילו משהו שמזכיר אחת, בר רפאלי היא כבר מזמן הנסיכה המוכתרת של המדינה. עכשיו רק צריך למצוא את האביר הראוי על המרצדס הלבנה בשביל להשלים את האגדה. עד שיגיע המיוחל, העבר הרומנטי של בר ורשימת האקסים שלה מגוונים ומרשימים לא פחות מצילום בגד ים על עוד מגזין. הנה הרשימה המפורטת של הגברים של בר, מימיה כמתבגרת נאה ועד הבשורה האחרונה שקושרת אותה לכוכבי כדורגל.

טל צימרמן
צימרמן. החבר הראשון

הראשון: טל צימרמן

את הספתח בשוק הרומנטי ביצעה רפאלי על ספסלי חטיבת הבינים בהוד השרון כאשר נצמדה לזכר מתבגר בשם טל צימרמן, לזוגיות משמעותית כמו שרק כיתה ט יכולה לייצר. שנים לפני שתקתקה קמפיינים במאות אלפי דולרים והציגה שלמות אוניברסלית, רפאלי הטינאייג'רית הייתה בסך הכול ילדה מנומשת עם הורמונים בריאים. את השידוך בין השניים אירגן חבר משותף, שהוביל לרומן נעורים שנמשך חצי שנה וכנראה שסימן עבור צימרמן הצעיר את ההישג המשמעותי ביותר בחייו בגיל כל כך מוקדם.

היורש: אריאל רוטר

 השקה אבודים באפריקה רותם סלע ואריאל רוטר (צילום: אלעד דיין)
רוטר. קסטרו שיק | צילום: אלעד דיין

הרבה לפני שירש את אימפריית קסטרו ורץ לעשות ילד לרותם סלע, אריאל רוטר סימן וי נוצץ ברשימת ההישגים שלו, ששום קולקציה של ג'ינסים משופשפים לא יכולה לספק.  מסתבר שגם זוגיות עם הורסת כמו ליאל דניר והתמסדות עם רותם סלע לא מספיקים בשביל להציב את השתיים כבנות הזוג השוות ביותר של היורש, שבגיל 20 בהיותו קצין מורעל בצה"ל זכה להצמיד זרועות עם רפאלי הקטינה בת ה 15. הקשר יצא לפועל אחרי שהדוגמנית הצעירה בדיוק סגרה דיל כפרזנטורית של חברת האופנה המשפחתית ובכך סללה את הדרך לבן של הבוס לבדוק מקרוב את ההשקעה, בקשר שנמשך שבעה חודשים ובעיקר מעורר תהיות של מה היה קורה אילו התערבבו השניים עשור מאוחר יותר.

זה שיצא עם מיה דגן: גיא המאירי

חתונה גיא המאירי - גיא המאירי ואשתו (צילום: ראובן שניידר)
מפיק וחתיך | צילום: ראובן שניידר

שנה לפני שתבריז לצה"ל ותמרקר את המונח השתמטות, רפאלי בת ה 17 החליטה כי הגיע הזמן לדלג לליגה של הגדולים ועברה ללטף את הקולגה לפוזות על המסלול, גיא המאירי. מלבד דוגמן רותח באותה תקופה, מניותיו של המאירי כביזנס מן מדופלם היו בנסיקה באותם שנים, מה שהספיק לזוגיות נאה במיוחד בין שני הדוגמנים שנמשכה חודשים בודדים. לאחר מכן המאירי עוד הספיק לצאת תקופה עם ליאת בלו, לנהל מערכת יחסים בת שלוש שנים עם מיה דגן, ולהינשא השנה לענת, בתו של יורם ארבל. הבחור אקלקטי. 

האלמוני: אורי אלנתן

לאחר ניתוץ הקשר עם המאירי והפיכתה לאחת הדוגמניות הכי מעוטרות בביצה, הבינה רפאלי בת ה 17 כי השביל לזוגיות מאושרת עובר דרך חבילות מזומנים בחשבון הבנק של הפרטנר, ונחתה על ברכיו של בן גילה הטחון מסביון, אורי אלנתן. הזוכה המבסוט בכישוריה של רפאלי נודע בעיקר כבן החורג של המיליארדר ארווין אייזנברג, מה שאפשר זוגיות ממומנת היטב ואהבת נעורים שהתגלגלה במשך מספר חודשים ואפילו שרדה את דרמת ההשתמטות.

הבעל הפקטיבי: אריק ויינשטיין

מספר ימים לפני שהייתה אמורה לדפוק בוק בבקו"ם, החליטה הגבירה כי הגיע זמנה לנטוש את הרווקות ולהחליף נדרים עם אלמוני בשם אריק ויינשטיין. בסופה של קומבינה התברר כי לא ממש בא לפאלי לעלות על מדים ולכן הוחלט בעצה משותפת לחתן אותה עם ידיד המשפחה, ויינשטיין בן ה 39, בכדי לזכות בפטור הנחשק. התחמון הערמומי אומנם חיפף את בר משירות צבאי, אבל זכה לצונאמי של ביקורת ציבורית ששולחת גרורות על ההשתמטות של רפאלי עד עצם היום הזה.

המציל: דיוויד שרבט

דיוויד שרבט וברוק בורק (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
שרבט. בסוף הוא התחתן עם מישהי אחרת | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

את ההתנסות הראשונה שלה עם הברנז'ה ההוליוודית ערכה בר בגיל 19 כאשר הסופר אמא והסוכנת הצמודה, ציפי לוין, החליטה שהגיע זמנה של האוצר לקבל משפטי חיזור באנגלית, ושידכה לה את הבויפרנד החדש - השחקן דיוויד שרבט. הגברבר המצודד שגדול מבר ב 13 שנים, הספיק לחלטר כמציל בקלאסיקות כמו "משמר המפרץ" וכסטאד אורח ב "מלרוז פלייס", אבל האטרקטיביות שלו מיוצרת בעיקר מתפקיד חיו כיורש עצר לחברת הג'ינסים  Guess, מה שאומר עושר ואושר לכל מי שתבוא במגע עם האובייקט. הזיווג הנחשק הסעיר את מדורי הרכילות ונמשך קרוב לשנה עד שנגנז לבסוף בעיקר בגלל אילוצי מיקום וזמן.

הבן החורג של מירי בוהדנה: עודד קובו

עדי רודניצקי ועודד קובו ביחד 1 (צילום: אלעד דיין)
עודד קובו. מה בבו אמר? | צילום: אלעד דיין

את טרנד ליטוף הטחונים המשיכה הברבור עם היאחזות נוספת בעוד גבר מיוחס, ואחד שיכול להשוות נתונים בין בת הזוג לאמא החורגת, עודד קובו. הבן של בבו חדר לרזומה הרומנטי של רפאלי לאחר שידוך שככל הנראה בוצע גם כן על ידי האם המסורה, שהמשיכה לחתור בנחישות לביטחון כלכלי של הילדה. החיבור המסקרן והפנטזיה של כל מנהל בנק החזיקה חודש אחד בלבד, ונגנזה סופית בעיקר בגלל לוחות זמנים צפופים של השניים שלא אפשרו את המשך הרומן.

המליונר: דין שטרן

חודש אחד של שיטוט סולו הספיק למגה מודל בשביל לאתר את אוחז ויזת הפלטינום הבא, היהודי דין שטרן. הניו יורקר הטחון הוא בנו של מפיק האירועים לעשירי עולם מייקל שטרן ומלאיין לא קטן בעצמו שנוהג לבלות לא מעט בתל אביב ולהעמיס דוגמניות מקומיות. גם פה נוצר שידוך אינטרסנטי שחיבר בין השניים לקשר שהבטיח רבות ובסופו של דבר קיים מעט מאוד. השניים שרדו חודש שבמהלכו נצפו משיקים לחיים במסעדות גורמה בעיר עד להתפוגגותו המהירה של שטרן מחייה הרומנטיים של רפאלי בדרך לקשר הכי משמועתי בחייה.

האקס המיתולוגי: ליאונרדו דיקפריו

בר רפאלי ולאונרדו דה קפריו (צילום: WireImage House, GettyImages IL)
עם דיקפריו. נראה אותו מוצא מישהי יותר שווה | צילום: WireImage House, GettyImages IL

אפילו רפיוטישן של דוגמנית בינלאומית מצליחה פלאס השתלטות מוחצת על השוק המקומי לא הצליחו להכין אותנו לכך שבן הזוג הבא שלרפאלי יהיה לא פחות מאשר לאונרדו דה קאפריו, שחודשיים לפני שלכד את רפאלי עוד הספיק לנשנש את הדוגמנית המצליחה בעולם דאז, ג'יזל. שלהי 2005 הפגישו בין נספה הטטיאניק ואחד מכוכבי הקולנוע המצליחים והנערצים בתבל, לבין הרכש הכי שווה של המזרח התיכון. הזוגיות הסנסציונית הגיחה לתודעה הציבורית לראשונה בעיר ההימורים האמריקאית ונמשכה קרוב לשש שנים, שבמהלכה זכינו לביקור כפול של דה קאפריו בארץ, התכתשות עם צלמי פפראצי וסירוב עיקש לשתף קמצוץ מידע על הזוגיות שהסעירה את הפלנטה. אחרי ערימות של חופשות אקזוטיות, פרידות פה ושם ושמועות עקשניות על שליפת טבעת מציידו של ליאו, הקשר נותץ סופית בדיוק לפני שנה ושלח את כולנו להתאבל על סופו של עידן.

המליונר 2: טדי שגיא

בר רפאלי וטדי שגיא (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
טדי שגיא. לא דיקפריו | צילום: אימג'בנק/GettyImages

בין עוד הדיפה של פלאש טורדני וישיבה בשורות הראשונות במשחקים של הלייקרס, הצמד בר וליאו ארגנו לנו פה ושם פרידות מתוזמנות שבמהלכם לא ישבה רפאלי ויבבה מול הקלטה של "יומן נעורים",  אלא יצאה לקרוע מטרופוליטנים ברחבי הגלובוס. באחד הבילויים  הצליחה בר לקטוף ריבאונד מרשרש במיוחד בשם טדי שגיא. המיליארדר המבוגר מרפאלי בעשור, הוא בעל השליטה בחברת פלייטק המפתחת תוכנות לתעשיית ההימורים באינטרנט. מלבד לוק שממש לא מזכיר את דה קפריו בשום צורה, הספיק לנהל סטוץ חביב עם בר כולל גיחה משותפת להופעה ומסיבת אפטר פארטי של בריטני ספירס בגלות.

האקס של מרינה קבישר: דיוויד פישר

בר רפאלי ודיוויד פישר בסאן טרופה (צילום: mako)
עם דיוויד פישר. עוד מליאן לאוסף | צילום: mako

המשך הגרף הרומנטי של בר המשיך לנוע לעבר אנשי עסקים עמידים שמחזיקים עליה פור של כמה שנים, וקצת יותר מחודש אחרי שצעקנו קדיש באופן סופי על הקשר שלה עם ליאו, הפך פישר לידוע בציבור של רפאלי. הבחור השרמנטי שמבוגר מבר בעשור היה ידוע בעיקר בזכות הקשר הארוך שניהל עם השורדת בדימוס מרינה קבישר במשך שנתיים וחצי, ועם אקסית מפוארת כזו ברזומה הגיע הזמן להשתדרג. פישר ובר ניהלו זוגיות צמודה במשך קרוב לשלושה חודשים אשר במהלכה פרפרו את כל אירופה בחופשות זוגיות וסיפקו לנו גם כמה תמונות למזכרת. בסופה של פנטזיה נחתך הקשר אחרי שמקורבים לזוג מיהרו להלשין כי השניים הרגישו שמערכת היחסים לא מתקדמת כפי שציפו. כמה חבל.

האיטלקי: ג'ובאני טרונצ'טי פרוברה

בר רפאלי באיטליה (צילום: Splash News, Splash news)
מאהב לטיני? למה לא | צילום: Splash News, Splash news

אחרי שג'ינגלה בין ביזנסמן מקומיים וכוכב הוליוודי אחד, הגיע זמנה של בר לאתר לה גם צ'ארמר ממולדת הפסטה, ותמונה שלה מחובקת עם גברבר נאה בזמן חופשה שלה בפורטופינו הספיקה להצית את דמיונם של הצהובונים. בדיקה מהירה גילתה כי מדובר בג'ובאני טרונצ'טי פרוברה, בנו השלישי של אחד מאנשי העסקים הידועים באיטליה – מרקו טרונצ'טי פרוברה, בעליה של ענקית הצמיגים "פירלי". בר בילתה עם ג'ובאני והוריו על היאכטה המשפחתית שלהם ואף סעדה איתם במסעדה בפורטופינו. אתר "יאהו" האיטלקי נתן בגוזמאות ודיווח כי השניים "צעדו שלובי זרוע, מול המבטים המשועשעים של הסובבים אותם ורכבו יחד על קטנוע, צמודים מאוד". ואף המשיך ותהה "השאלה היא – האם הדוגמנית, לשעבר חברתו של ליאונרדו דיקפריו, והבן השלישי של היזם ממילאנו הם רק 'ידידים טובים'?". לצערנו לא ממש זכינו לגלות האם באמת היה שם משהו מעבר לפלירטוט אפלטוני, אבל אנחנו בוחרים להאמין שכן.

החבר של שאקירה: ג'רארד פיקה

ז'ראר פיקה ושאקירה (צילום: Scott Heavey, GettyImages IL)
הירכיים לא משקרות. פיקה כן | צילום: Scott Heavey, GettyImages IL

האפיזודה הרומנטית האחרונה בחייה של בר הצליחה להדביק כמה לסתות לרצפה ואולי גם סיפקה תשובה מוחצת מדוע המודל חורשת על ספרד לא מעט במסגרת השיטוטים שלה בגלובוס. העיתון הספרדי "La Razon" הימם את הקהילה הקטלונית עם הידיעה שמספרת שרפאלי מנהלת בחודשים האחרונים רומן עם לא פחות מאשר כוכב ברצלונה, ג'רארד פיקה (25), וכי זו הסיבה (ולא הביצועים של מסי) שהיא נצפתה לאחרונה ביציע של כמה משחקים של ברסה. העניין סביב השמועה קיבל קצת יותר ג'וס אחרי שנזכרנו כי המכדרר הספרדי מנהל  בשנים האחרונות זוגיות מתוקשרת עם הזמרת שאקירה, ועל פי הדיווח שאקירה החלה לחשוד בבן זוגה לאחר שראתה את מספר הטלפון של רפאלי שמור במכשיר הסלולרי שלו. ביום שלמחרת פרסום הידיעה, הביא העיתון "אל פונט אלווי" הכחשה מצד רפאלי וציטוט בו היא אומרת כי "אני לא שבויה של אף כדורגלן, אני לא אוהבת כדורגל". 

כמעט ונכנסו לרשימה:

הרווק: גיא גיאור

מסיבת חנוכה רדיו תל אביב 2011 גיא גיאור (צילום: ראובן שניידר )
גיא גיאור. היה או לא היה? | צילום: ראובן שניידר

זו הייתה יכולה להיות זוגיות צברית מלאה בייחוס ובגנים טובים, אבל ככל הנראה שמדובר, כמה מבאס, בסך הכל בידידות אפלטונית. השורד סלאש הרווק השרמנטי ובר בר העבירו פרק זמן חביב של בילויים משותפים כאשר היא הייתה באחד מהברייקים מליאונרדו והוא עוד לא ידע לאיית את השם דפנה דה גרוט. מלבד תזיזוזים משותפים במסעדות, ברים ושאר בילויים, השניים דאגו להבהיר שהם בסך הכל חברים טובים ולא מעבר.

הידיד: ציון ברוך

בר רפאלי וציון ברוך, אחרי ליל הסדר 2012 (צילום: ראובן שניידר )
ברור שזה יקרה בסוף | צילום: ראובן שניידר

חוץ מאמא ציפי וכמה פלאשים טורדניים, כנראה שאין משהו שדבוק לרפאלי יותר מציון ברוך. אבל חוץ מלהתבליין בצמד ולדפוק חופשות משותפות ביוון, עוד לא קיבלנו הוכחה רשמית שקורה שם משהו מעבר לידידות לא סימטרית. החברות מעוררת הקנאה בין ברוך ובר הושקה לפני שנים, ולמרות הרקורד המוכח של ציון עם מהלכות מסלול וכמויות הזמן שמבלים השניים במשותף, כנראה שהסיפור כאן הוא אפלטוני נטו.

הבן של: פייר סרקוזי

אין תמונה
פייר סרקוזי. בר יכלה לשלוט בצרפת

אי אפשר בלי קצת גוון פוליטי והפעם הדיבור המרומז הוא על ערבוב עם הצאצא של נשיא צרפת ניקולא סרקוזי. הבן האולטרה חתיך בן ה- 25 ובר צולמו לפני מספר חודשים כשהם מבלים במועדון לילה, אחרי שבר הגיעה לעיר האורות כדי להפגין נוכחות בשבוע האופנה של פריז. בהחלט נתונים שמספיקים לנו לדמיין פלירט אהבה גרסת פראנס.

הנסיך: פרינס הארי

הארי וויליאם (צילום: WPA Pool, GettyImages IL)
יכלה לשלוט בבריטניה + לקבל גנים ג'ינג'ים | צילום: WPA Pool, GettyImages IL

מסתבר שגם האצולה הבריטית ניסתה לשים את ידיה על הנכס הכי שווה של המדינה בעזרתו המנומשת של פרינס הארי הג'ינג'י. על פי מספר דיווחים, נעזר הארי בעוזריו המלכותיים כדי שינסו להשיג לו מפגש עם רפאלי, רק בשביל לשמוע שהיא ממש לא בעניין שלו ושל חלודה באופן כללי.